Навчальний семінар Аштанга Йога 25/06/16

Навчальний семінар Аштанга Йога 25/06/16

Семінар вихідного дня, котрий став доброю традицією


 8-ий по рахунку навчальний семінар у суботу 25 червня!
ціна 150 грн
13:00-17:00
Йога Шала вул.Зелена, 20

   Започаткувався він задля того, щоб кожен, хто прийшов у цю практику, та ніколи раніше з нею не зустрічався, більш детально ознайомився з основами, традиціями, правилами, нюансами. Зрозуміли усю глибину практики, її вплив на наше тіло фізичне і ментальне, та почали відчувати це на собі.

   Кожного разу семінар розпочинається з теорії. Одні із тем: що таке Аштанга Він’яса йога? Чому така послідовність асан? Чому ми читаємо мантри на санскриті? Що таке бандхи? Чи можна жити в йозі і не практикувати асани? і т.д . Та на кожному наступному семінарі, я буду розповідати щось нове, щоб тим хто завжди їх відвідує не було нудно.

   Потім розпочинається практика першої із шести серій Аштанга Йоги,  Йога Чікітса або Йога-терапія. Сюди входять асани, які допомагають оптимізувати роботу тіла, позбутися від наявних хвороб і запобігти новим. Поступово втрачається зайва вага, зникають хронічні болі, поліпшується кровообіг, очищаються внутрішні органи, розвивається здатність концентрувати і утримувати увагу. Людина стає здоровішою, гнучкішою, сильнішою і врівноваженішою. Отримавши сильне тіло , ми зрівноважуємо розум, тим самим отримуємо контроль над емоціями.

   Учні вперше зустрічаються з багатьма труднощами, деякі асани їм поки що зовсім не вдаються , і вони розуміють як важко, довго і наполегливо їм прийдеться працювати задля свого здоров’я. Виникає біль, в деякій мірі страх і невпевненість, які поступово, з кожним наступним нашим заняттям все зменшуються і зменшуються…

   Не пропусти, адже прийдеться чекати цілий місяць… Приходь, будь з нами, дізнавайся більше :)

посилання у facebook