Ashtanga yoga Challenge! 🍂

Ashtanga yoga Challenge! 🍂

   Черговий йога-челендж вже з 1-го Жовтня! Challenge (в перекл.з анг.) – виклик. Отже, ми кидаємо собі виклик цього місяця. Заняття будуть більш цікавішими, динамічними, інтервальними з різними додатковими вправами для зміцнення усього тіла. Уся програма розрахована на 4 тижні, кожного тижня перед нами стоятимуть інші завдання. Практика таких програм показала досить гарні результати, адже початківці зможуть підготувати себе до занять Аштанга йоги , а практикуючі – вийти на новий рівень в асанах.

   Та слід пам’ятати , що йога – це перш за все стиль життя, її духовна сторона. Практика асан зменшує вплив таких завад, як хибне розуміння, оскільки стан тіла відображає стан думок. Ця практика починає виправляти шкідливі впливи перешкод на рівні тіла. Дає нам хороше самопочуття, концентрацію, спокій і можливість заглянути в себе та зрозуміти себе. Через Асани (третя ступінь із восьми) ми приходимо до основ йоги – Ями і Ніями.

   На завершенні кожного заняття буде практикуватись кіртан медитація – групова медитація з оспівуванням мантри.

   Зміцнюючи тіло – ми зміцнюємось зсередини, а з медитацією – зростаємо духовно, здобуваємо спокій та отримуємо відповіді на питання.

  • Підходить для усіх рівнів підготовки
  • Проходить протягом Жовтня
  • Пн-Ср-Пт 07:30
  • Вт-Пт 18:30
  • вул.Зелена, 20

Автор програми Денісова Юлія, стиль Аштанга йога.