Аштанга Йога та Йога Нідра

   Аштанга  йога – динамічна потужна енергетична практика, яка включає в себе певну послідовність та кількість асан (статичні пози) зв’язаних між собою він’ясами, тобто асани сихронізовані з диханням, бандхами («енергетичними замками») та дрішті (конценцентрація уваги на певних точках свого тіла). Під час виконання практики виникає медитатація у русі. Ця система йоги здатна змінити не тільки тіло, а й дати повне усвідомлення себе і змінити життя на краще. Аштанга йога – це вимоглива, ортодоксальна, і філософська школа яка дає прогресувати особистості, розширюючи стан своєї свідомості.

   Асана, пранаяма (дихання) і концентрація – складові, які охоплюють три рівні очищення: тіла, нервової системи і розуму.

   Методика взагалом складається з тренувань різного рівня складності. Кожне тренування є логічною послідовністю силових йога-асан, які виконуються в декілька циклів.

   Ранкова Аштанга доповнюється тантричною практикою Йога Нідра*

IMG_9707

Йога Нідра

   Термін “йога нідра” складається з двох слів: “йога” – союз, єдність (або односпрямоване свідомість) і “нідра” – сон. Зовні, може здатися, що людина, що практикує йога Нідру, просто занурюється в сон, в той час як в дійсності його свідомість продовжує функціонувати, проникаючи в підсвідомість. Ось чому йога Нідру часто називають психічним сном, глибокої релаксацією з внутрішнім усвідомленням, коли на межі сну і бадьорості відбувається спонтанний контакт зі сферою підсвідомого і несвідомого. Йога нідра призводить до стану релаксації завдяки відволіканню свідомості від зовнішніх вражень і занурення його в потаємні надра психіки. Якщо ви знаєте, чого хочете досягти в житті, йога нідра може стати творцем вашої долі.

   Йога Нідра цілком і повністю доповнює Аштанга йогу, так як веде до пізнання найвищих щабелів восьмиступеневої йоги – Дхарани, Дхяни і Самадхі або прозріння,просвітління, нірвани…

 

Розклад тренувань


https://paste.ofcode.org/DRJ7rd6PkjwmuE3aajkMut