Джампінг.Зелена,20

Джампінг

Інтенсивне кардіо-тренування на персональних батутах. Проводиться інструктором в форматі групового заняття з аеробіки, під ритмічну музику, в високому темпі. Включає, крім стрибкових елементів, зв’язок і послідовностей, силову підкачку та стретчінг. Тотально спалює зайву вагу, зміцнює усі м’язеві групи, в першу чергу нижньої частини тіла. Результатом систематичничних тренувань є зростання  рівня загальної працездатності, виховання сили, швидкості, спритності і координації рухів. Техніка базового стрибка в джампінгу абсолютно інша, ніж в звичних для нас стрибках, наприклад, на скакалці. Коли ви стрибаєте на скакалці, або вистрибуєте на платформу, ви відштовхуєтесь вгору від опори.Тут все навпаки: стрибаючи, ви “гасите” висоту стрибка, ніби-то намагаючись усією стопою вдарити якомога сильніше сітку батуту.

джампінг воркаут

Ефективно спрацьовує правило альтернативного руху, і як результат – перетворення жирової тканини в корисну м”язову. Ці внутрішні перетворення дуже швидко відобразяться і на ваших зовнішніх формах: струнким стає усе тіло, тотально,не тільки ваші ніжки!

https://www.facebook.com/gymfitnessyoga/videos/976064975910594/

Джампінг – новинка світового фітнесу. Це не тільки виховання фізичних якостей, краса і легкість вашого тіла, а ще й чудовий настрій, який подарують вам емоційно сповнені тренування!

Тренер: Ольга Нагірна http://fitness.lviv.ua/treners/olga-nagirna

Розклад тренувань