Йогатабір “Прана”

Щоліта запрошуємо провести відпустку з користю для здоров’я: очистити і загартувати тіло, повернути спокій розуму, в нашому Йога-таборі “Прана”!

Вся інформація на сайті:  www.yogatabir.com.ua 

Друзі, раді повідомити вам, що цього літа, у 2018 році, зустрічаємось в чарівному Закарпатті, на Рахівщині, в заповідній високогірній  місцевості Кобилецька Поляна. Оселимось в гірській садибі «У водоспада», де будемо відпочивати виключно товариством нашого табору, без «випадкових сусідів». Йога-кухнею керує Бхадравардхана Дас, кухар вайшнавської традиції. Просвітницьку частину доручаємо шановному Шрі Харі Дасу, доценту наук і духовній особі. Йога-тічери: Жанна Потапова і Анна Храмова. Дати заїздів: 1-15 липня і 1-15 серпня 2018 року. Реєстрація триває!

19732178_1917386728518321_3869893777920963363_n
Мета йога-табору: Детокс організму за Йога-терапією по системі Сахаджі Дгауті Крійя (полегшена методика очищення стихіями: Повітрям, Водою, Сонцем, Тілесним вогнем). Очищення тіла. Відновлення і зміцнення внутрішніх систем. Профілактика стійкого здоров`я. Пранаяма. Медитація. Духовна практика без релігійних обмежень.  

Коротко про систему очищення організму, яку ми застосовуємо, і яка є питомою складовою програми нашого табору. Обгрунтовано тисячоліттями Аюрведичної практики і підтверджено прогресивними сучасними медичними дослідами, що організм людини потребує не лише постійного живлення, а й очищення. (При чому це стосується не лише фізичного, а й ментального тіла.) Організм володіє власною системою очищення, точніше, кожна жива клітина тіла має ці властивості. Але, власне з причин неприродніх, тобто, якщо людина живе в умовах, які не сприяють здоровому, природньому функціонуванню людського організму, виникає збій цілісної системи, якою є людський організм. Ці причини – нераціональне харчування, використання невідповідних нашому тілу продуктів і способу приготування їжі, застосування інтоксикацій і хімічних ліків, перебування розуму в стані “постійного стресу”, недостатня або надмірна рухова активність, та інші згубні фактори, пов’язані з так званим “сучасним ритмом” життя.  http://yogatabir.com.ua/program.html

20160825_181424Програма табору побудована згідно визнаної у світі системою Шрі Свамі Шивананди, спрямованої на відновлення здоров’я, профілактику і терапію багатьох захворювань. Сахаджа-дхауті-крійя —спрощена практика очисних процедур. В перкладі з саскриту – Очищення водою, внутрішнім вогнем, повітрям і сонячним світлом, детоксикація, відновлення внутрішніх систем, лікування і профілактика.

В йога-таборі, окрім практики Хатха йоги, Пранаями і Медитації, ми надаємо  знання і уміння з очищення,відновлення, зміцнення тіла за йога-терапією, завдяки яким ви отримаєте навички з ефективної доступної методики відновлення і стійкості здоров’я. Застосовуємо Три види терапії, кожен з яких є невід’ємною складовою Аюрведичної і Йогічної практики відновлення Здоров’я: тілесну, ментальну, психологічну(духовну). http://yogatabir.com.ua/philosophy.html
Система Сахаджі Дгауті Крійя допомагає позбутися  кола залежності від таблеток і лікарів. Відновити і пробудити власну енергію  резистентності, адже кожен живий організм – система, здатна до самовідновлення і стійкості.
ЙОГА-КУХНЯ – атрибут табору.
Це смачні, вегетаріанські поживні страви, що містять в достатній кількості усі необхідні для повноцінного активного життя, елементи.Тільки таке харчування здатне забезпечити чистий потік енергії і сприяти очищенню від забруднень і шлаків, а значить, стійкому міцному здоров’ю.
За аюр-ведою та йога-терапією організм людини розглядається як Мікрокосм, і складається з трьох стихій Макрокосму і їх взаємодії: повітря, води і вогню. Очищення тіла і відновлення правильної взаємодії  цих  чинників  базується на практичному, свідомому  впливі  того, хто практикує, певними техніками йога-терапії на власне тіло, передбачає, як і взагалом Аюрведа, психо-енергетичний аспект – безпосередню задіяність самого пацієнта в процес лікування і терапії. Режим дня і цикл туру будується у відповідності до комплексної йога-терапії Сахаджі Дхауті Крійя – дослівний переклад:  «спрощена система очищення водою, сонцем, повітрям і внутрішнім вогнем».
йогатабір ПРАНА

Отже, програма табору включає в себе:

  • Ранкова практика йога-терапії: очисні процедури + йогівська гімнастика
  • Пранаяма в русі ( в пішому поході)
  • Вегетаріанське саттвічне харчування. Використовується вегетаріанська  поживна кухня народів світу.
  • Вечірня практика хатха-йоги  з елементами Сахаджі Дхауті Крійя
  • Лекції і бесіди з ведичної культури, Аюр-веди, Йоги. Обговорення.
  • Щоденні піші походи в гори, омовіння в гірській річці, сонячні і повітряні ванни, йога привітання Сонця; по домовленості з групою – одноденні гірські подорожі.

На ранкових практиках виконуємо очисні процедури сахаджі-дхауті-крійя, до яких також належать асани «класичної» хатха-йоги, запропоновані Шиванандою, які так само спрямовані в більшості на пробудження і очищення тіла, різних його планів. Також  практики з використанням  променів сонця, що сходить, для відновлення енергій внутрішнього вогню (алочана пітти), що відповідає за стан зору.  Вечірня практика більш спрямована на зміцнення тіла, і в першу чергу, його внутрішніх систем. Тому, крім елементів вечірньої  Сахаджі Дхауті Крійї і Пранаями,  практикуємо Хатха-йогу. Також Цигун.

Розпорядок дня табору, в якому можливі незначні корекції, наступний:

Пробудження 06:30 (на сході сонця)

Ранкова практика, омовіння 06:40-08:15

Пранаяма в русі 08:15-08:45

Сніданок 09:00-10:00

Прогулянки, походи 10:15 – 12:30

Обід 13:00-14:00

Відпочинок, вільний час 14:00-17:00

Вечірня йога-практика 17:00-18:30

Вечеря 19:00 – 20:00

Бесіди, лекції 20:30-21:30

Сон 22:00-06:30

DSC_1496

Відвідати йога-табір пропонуємо усім, хто бажає відновити фізичні і духовні сили, очистити і зміцнити організм. Рівень підготовленості і тренованості значення не має. Головним правилом і умовою в таборі є дотримання правил здорового активного відпочинку. Запрошуємо до співпраці підприємства, профспілки, страхові компанії та власників полісів медичного страхування. Усі прихільники  здорового способу життя у нас вдосконалять свій рівень фізичних якостей, оволодіють навичками концентрації, техніки дихання, реабілітації усіх систем організму, відновлять психо-емоційну рівновагу.

Інформація та реєстрація за телефоном: +380968034770 Жанна;

Ми у фейсбук:

https://www.facebook.com/yogaforeverlviv/

https://www.facebook.com/yogatabir/

Розклад тренувань