Персональний тренінг.

Персональний тренінг. Ефективні силові тренування з інструктором тренажерного залу.

Завітайте до нашого клубу і самостійно оберіть персонального інструктора!

Рекомендуємо ефективні силові і функціональні тренування по індивідуальній програмі з професійними інструкторами фітнес-клубу Форевер, по Зеленій,20.
Для досягнення швидкого і стійкого ефекту тренувань пропонуємо обрати саме цей формат тренувального циклу. На початку інструктором оцінюється рівень вашої фізичної форми, показники загального здоров’я. Формулюється мета тренувального процесу.

тренажерка Зелена,20 Львів

Програма тренувального процесу складається індивідуально, крім тренажерних силових та аеробних комплексів, вона містить елементи функціонального тренінгу, крос-фіт, а також фітнес-програм. Формат Персонального тренінгу передбачає повний контроль збоку інструктора виконання вами рекомендованої програми тренувань, корекцію техніки, підбір кількості повторів, ваги в тренажерах, структуру (послідовність завдань) заняття, поступове підвищення навантаження. Ведеться щоденник тренувань, за яким спостерігається динаміка тренувального процесу. Надаються рекомендації по харчуванню. Персональні тренери є присутніми в залі щодня, з 8:00 до 22:00 години, в суботу – з 9:00 до 20:00 години.

тренажерний зал Зелена,20

До уваги усіх, хто прагне займатись в ранковий і денний час по інтенсивній кардіо-силовій програмі, ставить за мету свого тренувального процесу схуднути, підвищити рівень фізичної форми, зміцнити м’язовий корсет, набрати “корисну” м’язову масу, але не знаходить в нашому розкладі фітнес-програм в першій половині дня. Спеціально для вас наші інструктори тренажерних залів складуть персональні програми тренувань, з використанням інтенсивного аеробного навантаження, дозованого силового, в яких використовуються як функціональний і інтервальний тренінг, так і класичні вправи в тренажерах.Тренування відбуваються в форматі персонального тренінгу. Щоденно, з 8:00 години ранку і до 22:00. Послуга чергового тренера коштує 30 грн. за наявності абонементу або проплаті разового заняття.

Також пропонуємо послугу індивідуального тренування, що здійснюється за попередньою домовленістю з інструктором тренажерного залу або фітнесу, в вільний від чергових змін, час. Вартість індивідуального заняття 130 грн. плюс наявність абонементу клубу. (ціни подано з прайскуранту клубу по Зеленій,20. Тел. 032 2474800)

Розклад тренувань

 •  

   Тренер: Сергій Потребко, Юлія Стреженюк, Андрій Детко, Богдан Фітель

 •  

   пн-сб.

 •  

   8:00-22:00

 •  

   Зелена,20

 •  

   Дізнатись вартість