Персональний тренінг.

Для досягнення швидкого і стійкого ефекту тренувань пропонуємо обрати персональні тренування. На початку інструктором оцінюється рівень  фізичної форми клієнта, показники загального здоров’я. Формулюється мета тренувального процесу.

тренажерка Зелена,20 Львів

Програма тренувального процесу складається індивідуально, крім тренажерних силових та аеробних комплексів, вона містить елементи функціонального тренінгу, крос-фіт, різних фітнес-програм. Формат Персонального тренінгу передбачає повний контроль збоку інструктора виконання вами запропонованої програми тренувань, корекцію техніки, підбір кількості повторів, ваги в тренажерах, структуру (послідовність завдань) заняття, поступове підвищення навантаження. Ведеться щоденник тренувань, за яким спостерігається динаміка тренувального процесу. Надаються рекомендації по харчуванню. Персональні тренери є присутніми в залі щодня, з 8:00 до 22:00 години, в суботу – з 9:00 до 20:00 години.

тренажерний зал Зелена,20

До уваги усіх, хто прагне займатись в ранковий і денний час по інтенсивній кардіо-силовій програмі, ставить за мету свого тренувального процесу схуднути, підвищити рівень фізичної форми, зміцнити м’язовий корсет, набрати “корисну” м’язову масу, але не знаходить в нашому розкладі фітнес-програм в першій половині дня. Спеціально для вас наші інструктори тренажерних залів розробили програми кругових тренувань, з використанням інтенсивного аеробного навантаження, дозованого силового, в яких використовуються як функціональний тренінг, так і інтервальний, і вправи в тренажерах.Тренування відбувається в форматі персонального тренінгу, вправи і дозування навантаження підбирається індівідуально. По понеділках, середах і п’ятницях з 8:00 години. Послуга тренера коштує 30 грн. за наявності абонементу або проплаті разового заняття. 

Також пропонуємо послугу індивідуального тренування, що здійснюється за попередньою домовленістю з інструктором тренажерного залу або фітнесу, в вільний від чергових змін, час. Вартість індивідуального заняття 120-130 грн. плюс наявність абонементу клубу. (ціни подано з прайскуранту клубу по Зеленій,20. Тел. 032 2474800)

Розклад тренувань

 •  

   Тренер: Сергій Потребко, Юлія Стреженюк, Олеся Дубневич, Ігор Лещишин

 •  

   пн-сб.

 •  

   8:00-22:00

 •  

   Зелена,20

 •  

   Дізнатись вартість