Персональний тренінг.

Для досягнення швидкого і стійкого ефекту тренувань пропонуємо обрати персональні тренування. На початку інструктором оцінюється рівень  фізичної форми клієнта, показники загального здоров’я. Формулюється мета тренувального процесу. Програма тренувального процесу складається індивідуально, крім тренажерних силових та аеробних комплексів, вона містить елементи функціонального тренінгу, крос-фіт, різних фітнес-програм. Формат Персонального тренінгу передбачає повний контроль збоку інструктора виконання вами запропонованої програми тренувань, корекцію техніки, підбір кількості повторів, ваги в тренажнрах, структуру (послідовність завдань) заняття, поступове підвищення навантаження. Ведеться щоденник тренувань, за яким спостерігається динаміка тренувального процесу. Надаються рекомендації по харчуванню. Персональні тренери є присутніми в залі щодня, з 8:00 до 22:00 години, в суботу – з 9:00 до 20:00 години. (крім вівт. і чт. з 8:00 до 15:00 год., тимчасово).

_MG_3618

До уваги усіх, хто прагне займатись в ранковий і денний час по інтенсивній кардіо-силовій програмі, ставить за мету свого тренувального процесу схуднути, підвищити рівень фізичної форми, зміцнити м’язовий корсет, набрати “корисну” м’язову масу, але не знаходить в нашому розкладі фітнес-програм в першій половині дня. Спеціально для вас наші інструктори тренажерних залів розробили програми кругових тренувань, з використанням інтенсивного аеробного навантаження, дозованого силового, в яких використовуються як функціональний тренінг, так і інтервальний, і вправи в тренажерах.Тренування відбувається в форматі персонального тренінгу, вправи і дозування навантаження підбирається індівідуально. По понеділках, середах і п’ятницях з 8:00 години. Послуга тренера коштує 30 грн. за наявності абонементу або проплаті разового заняття. 

Також пропонуємо послугу індивідуального тренування, що здійснюється за попередньою домовленістю з інструктором тренажерного залу або фітнесу, в вільний від чергових змін, час. Вартість індивідуального заняття 120 грн. плюс наявність абонементу клубу. (ціни подано з прайскуранту клубу по Зеленій,20. Тел. 032 2474800)

Розклад тренувань