Схуднення Вау Ефект!

Вау Ефект

Щоб бути у формі завжди, необхідно тренуватись систематично. Та як досягти омріяної форми в стислий період часу? З такою метою  в клубі по Зеленій,20, ми запровадили нову, супер-інтенсивну програму, спрямовану на схуднення, підсилення м’язового корсету, тотальну корекцію фігури “Ваау Ефект!”. Вона, як найкраще, підійде і новачкам. Система складена з елементів  силового, функціонального тренінгу з значними інтервалами кардіо-навантаження, з використанням різного додаткового фітнес-обладнання і тренажерів Крос-фіт залу: ТРХ-петлі, фітболи, гантелі, резинки, степ-платформи, велотренажери, батути, т.ін.
Вау Ефект

Тренування проводяться в режимі  групового силового тренування (абонемент тренажерного залу  400 грн.+ персональна послуга тренера 30 грн.кожне заняття). Тренером ведеться персональний контроль динаміки вашого результату: щоденник тренувань з контрольними зважуваннями і вимірами об’ємів тіла. Проводить автор програми “Вау Ефект”, інструктор тренажерного залу, Юлія Стреженюк, сертифікований спеціаліст  з фітнесу (сертифікати Академії Фітнесу України та ін.).

Запрошуємо по понеділкам, середам і п’ятницям:  понеділок о 20:00; середа 19:00, п’ятниця 19:00  години. Тривалість – одна година.

Також по програмі Ваау Ефект ви можете тренуватися персонально в зміни інструктора Юлії Стреженюк в першій половині дня: з 8:00 до 15:00 по понеділкам, середам, п’ятницям.

Розклад тренувань