Йога-табір

yoga-tabir 2015

Щоліта пропонуємо очистити тіло, відновити здоров’я, повернути спокій розуму в нашому Йога-таборі.

Вся інформація на сайті:  www.yogatabir.com.ua

Програма табору побудована згідно визнаної у світі системою Шрі Свамі Шивананди, спрямованої на відновлення здоров’я, профілактику і терапію багатьох захворювань. Сахаджа-дхауті-крійя —спрощена практика очисних процедур. Очищення водою, внутрішнім вогнем, повітрям і сонячним світлом, детоксикація, відновлення внутрішніх систем, лікування і профілактика.

В йога-таборі ми надамо вам знання і навички з очищення,відновлення,зміцнення тіла.Пробудження імунної системи організму. Ви навчитеся, як спрямувати власну систему резистентности “працювати”
За аюр-ведою переважна більшість усіх сучасних захворювань є наслідком забруднення і зашлакованості тіла людини. Через це забруднення виникає розбалансованість стихій, з яких складається тіло людини: стихії повітря, води, вогню. Адже мікрокосм, яким являється організм людини, складається з тих самих стихій, що і весь безмежний Всесвіт.Ми є його частиною, і наше здоров”я залежить від гармонії цих стихій в нашому ментальному і фізичному тілі. Забруднення і зашлакованість фізичного тіла спричиняє  патології  тіла, причім усіх його систем:  нервової, гормональної, травлення, імунної, кардіо, статевої, органів чуття, опорно-рухової. Успіх у  подоланні недуги починається з тотального очищення тіла.
Система допомагає позбутися  кола залежності від таблеток і лікарів. Пробудити власні системи захисту, даровані кожному з нас від народження.
Вечірні силові практики аштанга-йоги та хатха-йоги зміцнять і загартують тіло.
 
ЙОГА-КУХНЯ – атрибут табору.
Це смачні, вегетаріанські поживні страви, що містять в достатній кількості усі необхідні для повноцінного активного життя, елементи.Тільки таке харчування здатне забезпечити чистий потік енергії і сприяти очищенню від забруднень і шлаків, а значить, відкрити шлях міцному здоров’ю.
Режим дня будується у відповідності до комплексної йога-терапії Сахаджі Дхауті Крійя – дослівний переклад:  «спрощена система очищення водою, сонцем, повітрям і внутрішнім вогнем».

За аюр-ведою та йога-терапією організм людини розглядається як Мікрокосм, і складається з трьох стихій Макрокосму і їх взаємодії: повітря, води і вогню. (стихія «землі» в тілі розглядається як взаємодія зазначених трьох). Очищення тіла і відновлення правильної взаємодії  цих  чинників  базується на практичному, свідомому  впливі  того, хто практикує, певними техніками йога-терапії на власне тіло за допомогою вказаних стихій.

Отже, програма табору включає в себе:

 • Ранкова практика йога-терапії: очисні процедури + йогівська гімнастика
 • Пранаяма в русі ( в пішому поході)
 • Вегетаріанське саттвічне харчування. Використовується вегетаріанська енергетично-поживна кухня народів світу.
 • Вечірня практика хатха-йоги і аштанга-він’яса йоги, з вбудованими техніками Сахаджі Дхауті Крійя
 • Лекції і бесіди з ведичної культури, Аюр-веди, Йоги. Обговорення.
 • Щоденні піші походи в гори, вело-прогулянки; по домовленості з групою – екскурсії.

На ранкових практиках виконуємо очисні процедури сахаджі-дхауті-крійя, до яких також належать асани «класичної» хатха-йоги, запропоновані Шиванандою, які так само спрямовані в більшості на пробудження і очищення тіла, різних його планів. Також  практики з використанням  променів сонця, що сходить, для відновлення енергій внутрішнього вогню (алочана пітти), що відповідає за стан зору.

Вечірня практика більш спрямована на зміцнення тіла, і в першу чергу, його внутрішніх систем. Тому, крім елементів вечірньої  Сахаджі Дхауті Крійї і Пранаями, використовуємо силові йогівські гімнастики Аштанга Йога, Хатха-йога, цигун.. 

Розпорядок дня табору, в якому можливі незначні корекції, наступний:

Пробудження 06:30 (на сході сонця)

Ранкова практика, омовіння 06:40-08:15

Пранаяма в русі 08:15-08:45

Сніданок 09:00-10:00

Прогулянки, походи 10:15 – 12:30

Обід 13:00-14:00

Відпочинок, вільний час 14:00-17:00

Вечірня йога-практика 17:00-18:30

Вечеря 19:00 – 20:00

Бесіди, лекції 20:30-21:30

Сон 22:00-06:30

По домовленості з групою організовуємо екскурсії. Відповідно корегуємо режим дня.

Відвідати йога-табір пропонуємо усім, хто бажає відновити фізичні і духовні сили, очистити і зміцнити організм. Рівень підготовленості і тренованості значення не має. Головним правилом і умовою в таборі є дотримання правил здорового активного відпочинку. Запрошуємо до співпраці підприємства, профспілки, страхові компанії та власників полісів медичного страхування. Усі прихільники  здорового способу життя у нас вдосконалять свій рівень фізичних якостей, оволодіють навичками концентрації, техніки дихання, реабілітації усіх систем організму, відновлять психо-емоційну рівновагу.

 

Розклад тренувань

 •  

   Тренер: Жанна Потапова, Юля Романишин

 •  

   попередній запис

 •  

   ранкові і вечірні

 •  

   Карпати

 •  

   Дізнатись вартість


https://paste.ofcode.org/DRJ7rd6PkjwmuE3aajkMut