Коворкінг у фітнесклубі. Зелена,20

Друзі, ми відкрилися і запрошуємо вас у гості!   Маємо відтепер власний Коворкінг, що зветься “Лофт на Атласі”, в спільній локації з   фітнесклубом “Форевер”, по Зеленій,20.
Що таке “коворкінг”? Практично – це спільний комфортний офіс для людей, чия професія пов’язана з фрі-ланс.    Якщо вдома працювати незручно, а можливості, чи потреби орендувати власний офіс немає, – коворкінг – саме те місце, на яке слід звернути увагу! Тут затишно, зручно, атмосферно. Приємне і невимушене спілкування, швидкісний WI-FI , друк, ксерокс . Кава, чай ☕️, випічка, завжди доступні. Також можна замовити гарячий обід з доставкою, або принести з собою домашню їжу, розігріти в духовці і поїсти за обіднім столом.
Ви тренуєтесь у нас?  Поєднайте  роботу,‍ або навчання і тренування ️‍в спільній затишній локації!
Або ж просто перепочиньте в тиші і спокої перед або після  тренування!
Вартість робочого місця (комп’ютерного столика або м’якого крісла) для клієнтів фітнес-клубу становить:
 денний абонемент – 75 грн.;
тиждень – 350 грн.,
 місяць – 750 грн. з нефіксованим
 950 грн. з фіксованим місцем.
Погодинно: перша година – 30 грн., кожна наступна – 25 грн.
Детально тут: ahimsa.com.ua.
В режимі коворкінгу ми працюємо з 10:00 до 18:00 години.
У вечірній час, з 18:00 до 20:00, а також у вихідні – працюємо в режимі анти-кафе, або тайм-кафе. В цей час тут можна розважитись з компанією друзів, пограти в настільні ігри  або принести музичні інструменти і влаштувати власну вечірку ! (По попередній домовленості)
Замовляйте у АДМІНІСТРАТОРА фітнесклубу екскурсію до коворкінгу. Він знаходиться за дверима Йога-студії, а також має окремий вхід з Площі Петрушевича, через внутрішній двір ф-ки “Атлас”.
Перший день тестування для наших – безкоштовно!

У зв’язку з відкриттям власного коворкінгу за адресою Львів, Зелена,20, пропонуємо  вигідні  умови користування нашою локацією. Тут ви зможете замовити робоче місце в оупен-спейсі на місяць, тиждень, або обрати інші послуги. Для клієнтів фітнесклубу “Форевер”, по Зеленій,20, закладено знижки на послуги коворкінгу і тайм-кафе у розмірі 50%. 

ПОСЛУГИ  КОВОРКІНГУ  і  АНТИ-КАФЕ   для клієнтів фітнес-клубу

абонемент послуга вартість
“Трудоголік” один робочий день, з 10:00 до 20:00 75 грн.
“Десятка” 10 робочих годин на протязі 10 днів 100 грн.
“Тиждень” 6 робочих днів протягом тижня 350 грн.
“Стандарт” 30 робочих днів, нефіксоване місце 750 грн.
“Преміум” 30 робочих днів, фіксоване місце 950 грн.
Анти-кафе перша година 20 грн., кожна наступна 15грн. 20 грн.

Інформація за тел. 093 449 23 64; 096 803 47 70.

Ми створили простір з надзвичайною атмосферою в самому історичному серці Галичини – в приміщенні колишньої книжкової фабрики “Атлас”. Наша Лофт-студія надає послуги  коворкінгу з 10:00 до 18:00, і тайм-кафе з 18:00 до 20:00 години. Пропонуємо міні-кухню: вегетаріанську випічку і індійські масали – чаї, що відновлюють ментальну і фізичну енергію. Перебуваючи у нас, ви можете зручно розташуватися за окремими робочими столиками, або обрати  ергономічні лофтові крісла. Невимушена атмосфера ко-воркінгу сприяє збалансованому робочому процесу, в якому є місце відновленню і пере-завантаженню системи, якою є людський організм.

Центр міста. Зручне розташування
 Ми знаходимось в центральній частині Львова, поруч з траспортним вузлом: Площею Петрушевича. Наша локація розташована в самому історичному серці Львова, в автентичному приміщенні колишньої книжкової фабрики “Атлас”. Ми зберегли і підкреслили стиль цього атмосферного місця. Прагнемо стати для наших відвідувачів улюбленими і неповторними!
 Комфорт і затишок
Для наших клієнтів ми створили затишне невимушене середовище, в якому працюючи, почуваєшся, як вдома. Ми пропонуємо живе спілкування для тих, хто проводить у нас вільний час. Тому відмовилися від комп’ютерних ігор, замінивши їх настільними. Наш ефір наповнено тихим звучанням мантр і красою природи, яка є джерелом внутрішньої сили.
 Підзарядка енергією необхідна усім системам, в першу чергу організму людини. Працюйте, піклуючись про баланс тіла і розуму. Спілкуйтеся з людьми, близькими вам по духу.
 Новий формат коворкінгу
 Вперше  у Львові ми втілили у форматі  коворкінгу, в спільному просторі, робочий процес з фазою відновлення життєвої сили, “перезавантаження” системи, яким є людський організм, застосовуючи найбільш радикальний і ефективний метод – практику Йоги і Пранаями, фітнес-тренування. Наш коворкінг є частиною фітнес-клубу “Форевер”, по Зеленій,20.
 Ініціативи і заходи
Провідною тематикою власних заходів ми обрали пізнання Мікрокосму людського організму, як складової і краплини, віддзеркалення безмежного Всесвіту – Макрокосму. Пізнання себе відкриває приховані внутрішні можливості, долає перешкоди, які створює наш власний розум. Звідки походить Енергія життя? Як відновити її і захистити, збалансувати, спрямувати у творче русло? Дізнаємося і обговорюємо на зустрічах з авторитетними знавцями Ведичної культури, Аюрведи, Йоги.
 Творчі вечори
В форматі тайм-кафе на вихідних ми організовуємо музичні, художні, літературні вечірки. А також матчі з настільних ігор. Замовляйте вечір для вашої компанії. Приносьте музичні інструменти і розважайтеся!
Ознайомитись детально: ahimsa.com.ua
Якщо ви не тренуєтесь у нашому фітнес-клубі, тарифи наступні:
Тарифи Open space
1.Погодинне перебування 
«Гість» 30 грн. перша година, 25 грн. кожна наступна;
2.Одно-денний абонемент (контрамарка)
«Трудоголік» 150 грн.
10 годин з 10:00-20:00 з фіксованим місцем на протязі дня;
1 «підзарядка» пиріжок + гарячий напій;
1 тренування з Йоги або фітнесу (за бажанням).3.Абонемент «Десятка» 200 грн. 
10 годин перебування при гнучкому графіку відвідувань.
Термін дії – 10 днів.
1 «підзарядка» пиріжок + гарячий напій; і 1 тренування з Йоги або фітнесу.4. Абонемент «Тиждень» 700 грн. 
7 днів безлімітного перебування; обмежується тижневим терміном дії;
2 «підзарядки» пиріжок + гарячий напій, і 2 тренування з Йоги або фітнесу.

5. Абонемент «Стандарт» місячний 1300грн. 
нефіксоване робоче місце;
щодня «підзарядка» пиріжок + гарячий напій, і 1 раз на тиждень тренування з Йоги або фітнесу.
Або: 50% знижка на будь-який абонемент фітнес-клубу.

6. Абонемент «Преміум» місячний 1700 грн. 
фіксоване робоче місце;
щодня «підзарядка» пиріжок + гарячий напій, двічі на тиждень тренування з Йоги або фітнесу;
Або: безкоштовно абонемент тренажерного залу фітнес-клубу «Форевер».

Оренда локації для власних заходів

По попередній домовленості здаємо на вихідні – суботу і неділю – локацію повністю для проведення міні-конференцій, курсів, івентів. Вартість: 400 грн. перша година, 300 грн. кожна наступна. Для постійних користувачів – гнучка система знижок!

 Міні-кухня

Пропонуємо вегетаріанську випічку, в тому числі йога-кульки, виготовлені з натуральних продуктів: горіхів, сухофруктів, спецій, без додавання борошна і цукру. Поживні, корисні, сприяють відновленню енергії розуму і тіла. Пропонуємо різноманітні чаї, і традиційно – зернова кава. Чай і печиво для усіх відвідувачів – безкоштовно.

 Відновлення енергії
Наші клієнти мають можливість практикувати Йогу і займатися фітнесом у зручний для себе час.
Для постійних відвідувачів коворкінгу діють знижки і бонуси на абонементи фітнес-клубу “Форевер”, який є спільним простором з локацією коворкінгу. Послуги нашого фітнес-клубу тут:
http://fitness.lviv.ua/rozklad/trenuvan-zelena-20
Ми пропагуємо здоровий спосіб життя, як пріоритет. Працюючи, не забувайте про здоров’я і баланс системи, якою є ваш організм!