Коворкінг у фітнесклубі. Зелена,20

Друзі, ми відкрилися і запрошуємо вас у гості!   Маємо відтепер власний Коворкінг, що зветься “Лофт на Атласі”, в спільній локації з   фітнесклубом “Форевер”, по Зеленій,20.
Що таке “коворкінг”? Практично – це спільний комфортний офіс для людей, чия професія пов’язана з фрі-ланс.    Якщо вдома працювати незручно, а можливості, чи потреби орендувати власний офіс немає, – коворкінг – саме те місце, на яке слід звернути увагу! Тут затишно, зручно, атмосферно. Приємне і невимушене спілкування, швидкісний WI-FI , друк, ксерокс . Кава, чай ☕️, випічка, завжди доступні. Також можна замовити гарячий обід з доставкою, або принести з собою домашню їжу, розігріти в духовці і поїсти за обіднім столом.
Ви тренуєтесь у нас?  Поєднайте  роботу,‍ або навчання і тренування ️‍в спільній затишній локації!
Або ж просто перепочиньте в тиші і спокої перед або після  тренування!

Детально тут: ahimsa.com.ua
В режимі коворкінгу ми працюємо з 10:00 до 18:00 години.
У вечірній час, з 18:00 до 20:00, а також у вихідні – працюємо в режимі анти-кафе, або тайм-кафе. В цей час тут можна розважитись з компанією друзів, пограти в настільні ігри  або принести музичні інструменти і влаштувати власну вечірку ! (По попередній домовленості)
Замовляйте у АДМІНІСТРАТОРА фітнесклубу екскурсію до коворкінгу. Він знаходиться за дверима Йога-студії, а також має окремий вхід з Площі Петрушевича, через внутрішній двір ф-ки “Атлас”.
Перший день тестування для наших – безкоштовно!

ПОСЛУГИ  КОВОРКІНГУ  і  АНТИ-КАФЕ   для клієнтів фітнес-клубу

абонемент послуга вартість
“Трудоголік” один робочий день, з 10:00 до 20:00 54 грн.
“Десятка” 10 робочих годин на протязі 10 днів 75 грн.
“Тиждень” 6 робочих днів протягом тижня 255 грн.
“Стандарт” 30 робочих днів, нефіксоване місце 495 грн.
“Преміум” 30 робочих днів, фіксоване місце 595 грн.
Анти-кафе перша година 20 грн., кожна наступна 15грн. 20 грн.

Інформація за тел. 093 449 23 64; 096 803 47 70.

Ознайомитись детально: ahimsa.com.ua
Якщо ви не тренуєтесь у нашому фітнес-клубі, тарифи наступні:
Тарифи Open space
1.Погодинне перебування 
«Гість» 25 грн. перша година, 20 грн. кожна наступна.2.Одно-денний абонемент (контрамарка)
«Трудоголік» 108 грн.
10 годин з 10:00-20:00 з фіксованим місцем на протязі дня;
Бонус: 1 тренування з Йоги або фітнесу (за бажанням).

3.Абонемент «Десятка» 140 грн. 

10 годин перебування при гнучкому графіку відвідувань.
Термін дії – 10 днів.
Бонус: 1 тренування з Йоги або фітнесу.4. Абонемент «Тиждень» 510 грн. 
7 днів безлімітного перебування; обмежується тижневим терміном дії;
Бонус: 2 тренування з Йоги або фітнесу.5. Абонемент «Стандарт» місячний 910грн. 
нефіксоване робоче місце;
Бонус: 50% знижка на абонемент тренажерного залу.6. Абонемент «Преміум» місячний 1190 грн. 
фіксоване робоче місце;
50% знижка на будь-який абонемент фітнес-клубу «Форевер».Оренда локації для власних заходів

По попередній домовленості здаємо на вихідні – суботу і неділю – локацію повністю для проведення міні-конференцій, курсів, івентів. Вартість: 300 грн. перша година, 250 грн. кожна наступна. Для постійних користувачів – гнучка система знижок!

Львів’яни обирають саме нас!
Наші переваги:
Зручне розташування
Наш коворкінг знаходиться майже в Центрі міста, поруч з транспортним вузлом – Площею Петрушевича, на початку вулиці Зеленої. Увійти до нас можна і з вул.Зеленої,20 через арку, або з Пл.Петрушевича, через двір “Атласу”.
 Комфорт і затишок
Наша локація розташована в історичному серці Львова, в автентичному приміщенні колишньої книжкової фабрики “Атлас”. Ми зберегли і підкреслили стиль цього атмосферного місця, створили затишне невимушене середовище, в якому працюючи, почуваєшся, як вдома. Завжди і для усіх: швидкісний інтернет, роздрук, чай, кава, випічка.
 Супер-ціни!
Вартість наших послуг – найнижча у Львові. Дотримуючись високих стандартів, ми максимально знизили ціни на послуги. Прийдіть і переконайтеся!
 Новий формат коворкінгу
Вперше у Львові ми втілили у форматі коворкінгу, в спільному просторі, робочий процес з фазою відновлення життєвої сили, “перезавантаження” системи, яким є людський організм, надавши нашим клієнтам можливість практикувати Йогу і Пранаяму, тренуватись у фітнес-клубі.
 Ініціативи і заходи
Провідною тематикою власних заходів ми обрали пізнання Мікрокосму людського організму, як складової і краплини, віддзеркалення безмежного Всесвіту – Макрокосму. Пізнання себе відкриває приховані внутрішні можливості, долає перешкоди, які створює розум. Звідки походить Енергія життя? Як відновити її і захистити, збалансувати, спрямувати у творче русло? Нашими спікерами є авторитетні знавці Ведичної культури, Аюрведи, Йоги, Ведичної астрології.
Вечірки, івенти
В форматі тайм-кафе ми працюємо у суботу і неділю, а також в будні ввечері, з 18:00 години. За домовленістю надаємо в оренду локацію для творчих вечірок, матчів з настільних ігор. Життя – не лише будні. Розважайтеся і спілкуйтеся наживо!
 Ми пропагуємо здоровий спосіб життя, як пріоритет. Працюючи, не забувайте про здоров’я і баланс системи, якою є ваш організм. Працюйте творчо, спілкуйтеся наживо!