Аштанга йога “Навчальний курс для початківців”

Аштанга Він'яса Йога

Аштанга йога “Навчальний курс для початківців”

       Вперше в Україні даного формату, теоретично – практичний курс системи Аштанга йоги за вченнями і традиціями Шрі К. Паттабгі Джойса  засновника першого інституту Аштанга йоги в Індії, місті Майсур. Він призначений для початківців, та тих, хто бажає закріпити свої знання в основах цієї практики. Вітаються усі рівні фізичної підготовки. В клубі по вул.Зеленій,20.

        Короткий опис програми:

  1. Фундаментальні асани (пози) з Першої Серіі.
  2. Дихання , яке є невід’ємною частиною асани; посилення чи обмеження впливу асани за допомогою дихання (пранаяма)
  3. Формування м’язового корсету та потужна енергетична складова (бандхи)
  4. Послідовність плавних переходів між позами (він’яса)
  5. Початок самостійної практики

       Цей курс дозволить вам набути правильні базові знання для отримання максимальної віддачі від занять , та дозволить зрозуміти чого очікувати від самостійної практики.  Керуючись досвідом світових вчителів ці курси спеціально створені для груп фітнес -мережі «Форевер» Львів. Аналогу в Україні  поки ще немає.

∴Тривалість курсу: 2 місяці (16 занять)

∴Ціна: 750 грн

(в ціну входить методичний посібник написаний вчителем для кращого засвоєння програми. Це базовий  матеріал,  викладений в стислій формі, покроково  та доступно,  для людей які наважились на свій перший крок у йозі, та обрали систему Аштанга Він’яса. Також є можливість обрати вечірній чи ранішній курс)

Щоб розпочати навчання по даному курсу, необхідна попередня реєстрація безпосередньо в адміністратора клубу, інформація за тел. (032)2474800. Йога-тічер  Юлія Денісова, тел. (096) 843-2063.