Набір у групу Спінбайк-фіт. Зелена,20.

спінбайк-фіт

Набір у групу Спінбайк-фіт. Зелена,20.

Друзі, запрошуємо усіх, хто прагне відкрити нові можливості власного тіла, хто є відкритим для нових вражень від іноваційних фітнес-програм, на наші тренування з Спінбайк-фіт, по понеділкам і четвергам, о 17:00 годині! Тренер Olena Sheremet  навчить вас відчувати своє тіло та якісно працювати з ним, вона має  8-ми річний досвід тренерської роботи, і стільки ж часу вдосконалює та розвиває свій авторський напрямок #spinbikefit 😊. Обов’язково навчить новачків виконувати і базові, і більш складні вправи.
Таке тренування, з авторськими вправами: зі всіма махами, перемахуваннями, відштовхуваннями, підйомами, ви знайдете лише в нашій мережі фітнес-клубів!

_MG_15258
Якщо обираєш SpinBikeFIT, ти будеш швидко худнути, тренування будуть інтенсивними, завжди цікавими і різноманітними! Ти покращиш силові та швидкісні якості, витривалість та координаційні здібності. Під якісними змінами тіло буде дууууже красивим і сильним💪
На тренуванні інструктор підбере оптимальне навантаження, в залежності від твоїх індивідуальних можливостей, і півня фізичної форми. А тому ми раді новачкам! Кожен, незалежно від рівня тренованості, отримає оптимальний тренувальний цикл і досягне омріяного результату!
І ти так зможеш!
Більшість дівчат, які освоюють перші складно-координаційні вправи, дивуються що змогли зробити щось подібне😮
Наш SpinBikeFIT відкриває багато цікавих граней, він відкриває ваші приховані можливості.
Приходьте і спробуйте, ви не пошкодуєте. Отримаєте багато крутого заряду на весь день, і море позитивних емоцій. 
Багато людей, які передивляються наші відео, стверджують що це заскладно. Ми вже втомились слухати про нереальність і фантастичність цього напрямку.
Бо, насправді, для всіх цих вправ потрібно стільки ж зусиль що й для правильних присідань чи планок.
Потрібно стільки ж скоординованості як і для поперемінних випадів з обладнанням.
Цей напрямок фітнесу справді оригінальний, він ефективний, він не звичний і дуже функціональний. Ви не знайдете аналогів у Львові, бо 8 років назад, саме ми його відкрили для львів`ян.

Варто, все-таки, наважитись прийти до Olena Sheremet і спробувати, а вже потім вирішувати під силу це вам, чи ні☺️

Понеділок та четвер о 17.00, працюємо з Olena Sheremet💜