Розклад тренувань - вул. Зелена 20

ФІТНЕС-ТРЕНУВАННЯ(групові), також ЙОГА, ПІЛАТЕС.

Увага! Слідкуйте за можливими  тимчасовими змінами в розкладі  на наших сторінках:  https://www.facebook.com/gymfitnessyoga/ ;     https://www.facebook.com/yogaforeverlviv/

 

день / година понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
08:00 ЙОГА.ПРАНАЯМА 
Пробудження енергій 

 Жанна Потапова
 

ЙОГА.ПРАНАЯМА  
Пробудження енергій  

Жанна Потапова


 

 

 

 

12:00

17:00  ДИТЯЧА група “TeenS”

ДЖАЗ ФЕНК, ХІП-ХОП

17:00  ДИТЯЧА група “TeenS”

ДЖАЗ ФЕНК, ХІП-ХОП

 ДЖАМПІНГ ВОРКАУТ

Оля Нагірна

 

 17:00

СПІНБАЙК-фіт

Олена Шеремет

СПІНБАЙК-фіт

Олена Шеремет

 


18:00

 

СТРУНКА ФІГУРА

антицелюлітний  комплекс

Олена Шеремет

 

ДЖАМПІНГ ВОРКАУТ
Оля Нагірна

СТРУНКА ФІГУРА

антицелюлітний комплекс

  Олена Шеремет

ДЖАМПІНГ ВОРКАУТ 

Оля Нагірна

18:00

 ЙОГА  БАЗОВА  Анна Храмова

 

 

ЙОГА БАЗОВА 

 Анна  Храмова   

 

 

18:30

ХАТХА ЙОГА  Жанна Потапова

 

 

ХАТХА ЙОГА  Жанна Потапова

 

19:00

 

ПІЛАТЕС + ФІТБОЛ 

Жанна Потапова

 

 

ПІЛАТЕС + ФІТБОЛ 

Жанна Потапова

 

 
 19:00

 

 

ВААУ-ЕФЕКТ! 

Юля Стреженюк 

 

ВААУ-ЕФЕКТ! 

Юля Стреженюк 

19:00

 СТЕП- фіт

Олена Шеремет

 

СТЕП-СТРОНГ

Оля Нагірна

      СТЕП- фіт

Олена Шеремет

СТЕП-СТРОНГ

Оля Нагірна

20:00

ВААУ-ЕФЕКТ!   

Юля Стреженюк

СТРЕТЧІНГ 

Оля Нагірна 

 

 

ПІЛАТЕС + СТРЕТЧІНГ 

Оля Нагірна

 

 
 20.00

 

 

 

 

 

  

 

  *В ранковий і денний час, за відсутності групових програм, обирайте інтенсивні тренування з персональним тренером – інструктором тренажерного залу,  що проводяться в тренажерному, фітнес і крос-фіт залі, включають інтервали силових вправ, функціональний тренінг, силового кардіо, з використанням тренажерів і додаткового обладнання;  і веденням інструктором контролю за результатом тренувального циклу – вага, об’єми тіла, функціональні показники.

Графік роботи інструкторів ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ

день/год. понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя
8:00 – 15:00 Юлія Стреженюк Ігор Лещишин Юлія Стреженюк Ігор Лещишин Юлія Стреженюк

09:00-15:00 

Олеся Дубневич

 

вихідний

15:00 – 22:00

 

Сергій Потребко

 

Олеся Дубневич

 

 

 

 

Сергій Потребко

 

 

Олеся Дубневич

 

 

  

  

 

Сергій Потребко

 

 15:00-20:00    Олеся Дубневич

 

 

Також:

Практично-теоретичні семінари для фітнес-тренерів від Академії Фітнесу України  https://fitnessacademy.com.ua/ .

Реєстрація на семінари у Львові:  zelena.gym@gmail.com  тел.+38 093 4492364