Йога-табір.Сахаджі Дхауті Крійя.Очищення стихіями.

yoga-tabir 2015

Йога-табір.Сахаджі Дхауті Крійя.Очищення стихіями.

йога-табір2015

 До Дня Незалежності пропонуємо скористатись знижкою 10% на тури до йога-табору “Прана”. В період від 24 серпня 2015 р. www.yogatabir.com.ua

P_20150806_100415Любі клієнти фітнес-клубу “Форевер”, замовте тур завчасно, кількість місць обмежена! Подаруйте тілу очищення, розуму – спокій і стійкіть до стресів, а духу – загартування. Тур можна передплатити в адміністраторів клубів.

Програма йога-табору “Прана” побудована згідно системи Шрі Свамі Шивананди – видатного йога-терапевта, гуру аюрведи:  Сахаджа-дхауті-крийя —спрощена практика  процедур очищення. Очищення водою, внутрішнім вогнем, повітрям і  сонячним світлом.

Мова йде про очищення тотальне: встановити “спокій розуму” можливо лише завдяки очищенню ментальної і “грубої” – тілесної оболонки. Людина є мікрокосмом – відображенням великого Космосу.Кожен з нас складається з тих самих стихій, що і весь безмежний Всесвіт. Тільки усвідомивши цей факт, ми зуміємо використовувати наші внутрішні резерви, надані нам Природою від народження і забуті нами, для відновлення здоров”я і гармонії з оточуючим світом, отримаємо навички захисту від негативних факторів неосфери.
Запрошуємо усіх, хто прагне бути здоровим, до нашого йога-табору.
 Метою йога-туру є надання  знань і навичок з очищення,відновлення,зміцнення тіла, пробудження імунної системи організму.
За аюр-ведою переважна більшість усіх сучасних захворювань є наслідком забруднення і зашлакованості тіла людини. Через це забруднення виникає розбалансованість стихій, з яких складається тіло людини: стихії повітря, води, вогню. Адже мікрокосм, яким являється організм людини, складається з тих самих стихій, що і весь безмежний Всесвіт.Ми є його частиною, і наше здоров”я залежить від гармонії цих стихій в нашому ментальному і фізичному тілі. Забруднення і зашлакованість фізичного тіла спричиняє  патології  тіла, причім усіх його систем:  нервової, гормональної, травлення, імунної, кардіо, статевої, органів чуття, опорно-рухової. Успіх у  подоланні недуги починається з тотального очищення тіла.
 Ми пропонуємо випробовану століттями  систему очищення за Шиванандою. Цикл її складається з ранкових і вечірніх процедур. Ранкова є окремим заняттям з йога-терапії, вечірня процедура вбудована в піший похід і вечірнє йога-тренування. На протязі  туру  ви засвоєте техніку і отримаєте необхідні навички для подальшої практики. Для людей абсолютно здорових ці знання будуть навігатором підтримання здоров’я, для інших – початком подолання недуги або виздоровленням. 
Ми навчимо вас вирватись з кола залежності від таблеток і лікарів. Пробудити власні системи захисту, даровані кожному з нас від народження.
Вечірні силові практики аштанга-він”яси та хатха-йоги зміцнять і загартують тіло.
Визначним є правильне харчування.Адже, жодне очищення втрачає сенс, якщо ми знов і знов вертаємся в “проторену колію”, стаємо заручниками звичок, що пригнічують наші природні резерви, роблять нас залежними від штучно створеної системи, яка: 1) робить нас  хворими, насаджуючи небезпечні для здоров”я продукти харчування, 2) потім нас “лікує”:  ми стаємо рабами фармацевтичних компаній, витрачаючи усю життєву енергію на заробляння грошей на таблетки. І так – по колу і по спіралі. Розірвати це ганебне коло покликана система Шивананди і йогічні силові практики. Кожен може спробувати і розпочати разом з нами. Далі усе залежатиме від вас, вашої мотивації, волі, незламності. Міцного усім здоров”я!
0671496930 Жанна; 0675112215 Юлія
www.yogatabir.com.ua