Тайм кафе “Лофт на Атласі”

Таймкафе Лофт на Атласі

Тайм кафе “Лофт на Атласі”

Друзі, раді повідомити вам, що наприкінці січня 2019 року ми відкриваємо власне Тайм кафе за адресою фітнесклубу по Зеленій,20.

таймкафе Лофт на Атласі

В нашій локації, якщо ви – фрілансер,  ви зможете працювати, замовивши місце у коворкінг-спейсі. Тут можна буде і просто відпочити, зустрітися з друзями, пригоститися  кавою, вегетаріанською випічкою і масала-чаєм. Усі подробиці на сайті  http://ahimsa.com.ua/

Прямі телефони: 096 803 47 70;

093 449 23 64 Жанна Потапова.

Ми створили простір з надзвичайною атмосферою в самому історичному серці Галичини – в приміщенні колишньої книжкової фабрики “Атлас”. Наша Лофт-студія надає послуги тайм-кафе і ко-воркінгу. Пропонуємо вегетаріанську міні-кухню: гарячу випічку – самоси і індійські масали – чаї, що відновлюють ментальну і фізичну енергію. Перебуваючи у нас, ви можете зручно розташуватися на ергономічних диванчиках, сидячи в “позі Будди”. Таке положення тіла швидко і ефективно урівноважує емоційний стан, усуває суєту розуму, сприяє концентрації і творчому інтелекту. Бонусом для наших клієнтів є йога-практика та інші тренування у фітнес-клубі “Форевер”, розташованому за стіною. Невимушена атмосфера ко-воркінгу спрямована на збалансований робочий процес, в якому є місце відновленню і пере-завантаженню системи, якою є людський організм. Пропонуємо робочі місця в Open Space.

Невдовзі ми підготуємо вигідні пропозиції коворкінгу для  постійних клієнтів нашого фітнесклубу. Слідкуйте за новинами! https://www.facebook.com/gymfitnessyoga/

таймкафе Лофт на Атласі

З нагоди відкриття ми обов’язково запросимо усіх бажаючих на нашу вечірку!

Наші переваги:
 Центр міста
Наша локація розташована в історичному серці Львова, в автентичному приміщенні колишньої книжкової фабрики “Атлас”. Ми зберегли і підкреслили стиль цього неповторного місця. Прагнемо стати для наших відвідувачів улюбленими і неповторними!
 Комфорт і затишок
Для наших клієнтів ми створили затишне невимушене середовище, в якому працюючи, почуваєшся, як вдома. Ми пропонуємо живе спілкування для тих, хто проводить у нас вільний час. Тому відмовилися від комп’ютерних ігор, замінивши їх настільними. Наш ефір наповнено тихим звучанням мантр і красою природи, яка є джерелом внутрішньої сили.
 Життєва енергія
Підзарядка енергією необхідна усім системам, в першу чергу організму людини. Працюйте, піклуючись про баланс тіла і розуму, споживайте корисну їжу, “перезавантажуйтесь” разом з нами. Спілкуйтеся з людьми, близькими вам по духу.
 Новий формат Ко-воркінгу
Ми вперше втілили у форматі Ко-воркінгу, в спільному просторі, робочий процес з фазою відновлення життєвої сили, “перезавантаження” системи, яким є людський організм, застосовуючи найбільш радикальний і ефективний метод – практику Йоги і Пранаями. Чи нам вдалося? Спробуйте і поділіться враженнями.
 Ініціативи і заходи
Провідною тематикою власних заходів ми обрали пізнання Мікрокосму людського організму, як складової і краплини, віддзеркалення безмежного Всесвіту – Макрокосму. Пізнання себе відкриває приховані внутрішні можливості, долає перешкоди, які створює наш власний розум. Звідки походить Енергія життя? Як відновити її і захистити, збалансувати, спрямувати у творче русло? Дізнаємося і обговорюємо на зустрічах з авторитетними знавцями Ведичної культури, Аюрведи, Йоги.

До вашої уваги план розташування робочих місць в нашому невеликому затишному тайм-кафе. М’яких, комфортних місць – 9. Це 6 крісел і диван в стилі лофт, з м’якими матрацами і подушками. А також 6 ергономічних робочих столиків для лептопів, із стільцями. Також маємо пару круглих столиків для настільних ігор, читання, пиття кави-чаю, зустрічей з друзями.

тайм кафе коворкінг