Юлія Денісова

IMG_0004

Юлія Денісова

Біографія

Моє життя поділилось на два періоди   – до і після зустрічі з йогою. Хоча в житті були і народно – спортивні танці (2001-2006),біг і плавання (2007-2012). Але коли вперше стала босими ногами на килимок в школі йоги, відчула себе як риба у воді, то була любов від першої асани. Потім роки практики з вчителями різних стилів йоги, та різних країн, які ділились зі мною досвідом, знаннями, підтримували та мотивували мене.

Не люблю називати себе вчителем (тітчером) – я ділюсь тим ,що знаю, з тими кому це потрібно, даю те,що перевірила на собі і що насправді діє. Йога глибоке поняття , духовне, наповнене світлом, любов’ю, миром, рівновагою і гармонією, це неймовірна подорож довжиною в життя.

Моя сім’я завжди зі мною і я щаслива людина. Поруч мої друзі – йоги і вони моє натхнення. Адже навчаючи я навчаюсь разом з ними.

Гасло

"Щоб ти не робив в житті, йога покаже тобі як зробити це краще"

йога-тічер напрямку Аштанга йога

Юлія Денісова

Досвід

       Мій досвід навчання , плідна щоденна практика, пізнання себе, вивчення свого тіла та різноманітні семінари – це все допомагає мені в проведенні занять. Саме в мережі фітнес клубів «Форевер» почала навчати йозі. І це ще один колосальний досвід у моєму житті. В даний час веду програму Аштанга йога в традиційному стилі. Навчалася у Jani Jaatinen та Vitaliy Shakirov/Cat Shanti Om

   Заснувала “Курси для початківців”, для чого спеціально написала та видала брошуру методичних рекомендацій, отримала авторське право. Даний курс являється першим в Україні по даній методиці навчання. Веду семінари, виїзні ретрити і медитації щомісяця для новачків та практикуючих. Практикується розсилка подій та новин. Спеціально створила сайт для груп, котрі займаються Аштанга йогою denisovayoga.com .

І де б я не була, коли практикую йогу , відчуваю, що я вдома.

Сертифікати

https://paste.ofcode.org/DRJ7rd6PkjwmuE3aajkMut