Тренувальний цикл. Як спланувати правильно?

Ваау Ефект!

Тренувальний цикл. Як спланувати правильно?

Друзі, для досягнення прекрасної мети змінити накраще своє тіло, чи то схуднути, чи набрати м’язову масу, скоригувати поставу і скульптурувати фігуру, вам необхідний комплексний професійний підхід,  планування тренувального пороцесу. Адже всі ми впевнились, нарешті, що високій рівень фізичної форми, гарна фігура, життєва енергія – це процес, постійний і цілеспрямований, а не 1 місяць виснажливих вправ і дієт. І ще важливий момент: вам треба обрати саме ті тренування , які вам “до душі”. Полюбіть фітнес-заняття. В цьому ми вам однозначно допоможемо. Приходьте і обирайте!

лицьова сторона фітнес

Абонемент клубу “Загальний” дає можливість займатися будь-якими з 10 фітнес-програм, а також відвідувати тренажерний зал. Вартість місячного абонементу “Загальний” – від 400 грн. Також є окремий абонемент на відвідування Джампінгу і Спінбайк-фіт, програм з використанням додаткового обладнання. (За наявності “Загального” ви також можете відвідувати Джампінг і Спінбайк-фіт, з доплатою 10 грн.)

Долучайтеся! Знайдіть для себе час, а не виправдання, приходьте сьогодні!

Також для поціновувачів силових тренувань пропонуємо абонементи тренажерного залу від 350 грн (стандарт,12 тренувань на місяць); і безліміт – більше 12 тренувань, від 450 грн. Вартість персонального тренування з інструктором в тренажерному залі 25 грн. Ця оплата вноситься поразово, при вашій присутності в залі, не наперед. Наші інструктори складають персональні, такі, що відповідають саме вашій меті і рівню фізичної форми, тренувальні цикли. В особі тренера ви маєте також психологічну підтримку, рекомендації по харчуванню і контроль динаміки результату. Абонемент клубу “Загальний” дає можливість займатися будь-якими з 10 фітнес-програм, а також відвідувати тренажерний зал.
Долучайтеся! Знайдіть для себе час, а не виправдання, приходьте сьогодні!
 

Фітнес-клуб “Форевер”, на Зеленій,20. Телефонуйте: (032) 2474800.

https://paste.ofcode.org/DRJ7rd6PkjwmuE3aajkMut