Формуємо групу з Йога- Він”яси! ( початковий та середній рівень)

ashtanga vinyasa yoga

Формуємо групу з Йога- Він”яси! ( початковий та середній рівень)

Друзі, оголошуємо набір в ранкову та вечірню групи з Йога-Він”яси в клубі  по Зеленій,20.

Заняття розпочинаються:  22.09.2015

Розклад: понеділок,середа 08:30 – 09:30 год., вівторок,п’ятниця 19:00-20:00

Йога тічер: Юлія Рубінштейн (Денісова)

   Динамічна йога-практика, яка включає в себе послідовність асан (статичні пози) звязаних між собою віньясами (комплексом рухів), які виконуються одночасно з пранаямами (певний спосіб дихання), бандхами («енергетичними замками») та дрішті (конценцентрація уваги на певних точках). Під час виконання практики зберігається дхьяна ( медитативний стан свідомості).Асани, пранаями і концентрація – складові, які охоплюють три рівні очищення: тіла, нервової системи і розуму.

аштанга він'яса йога

Аштанга Віньяса Йога – стала широко відомою завдяки Шрі Крішна Паттабхі Джойсу (1915-2009). Його школа розташована в місті Майсор, в Південній Індії. Багато років Паттабхі Джойс навчався у свого гуру Тірумали Крішнамачар’ї, який вважається одним з найвидатніших йогів сучасності та нащадком древньої династії йогів Натхамуні. Іншими відомими учнями Т. Крішнамачар’ї були: Б.К.С. Айенгар (засновник власного стилю Йоги Айенгара), син Крішнамачар’ї, Десікачар (засновник Вінійоги), БНС Айенгар (віце-президент Асоціації Йоги штату Карнатака, майстер пранаями і медитації)

аштанга він'яса йога

   За кілька десятиліть , Аштанга Віньяса Йога стала одним з найбільш затребуваних напрямків у йозі, її секрет – висока ефективність. У найкоротші терміни ви починаєте відчувати зміни на всіх рівнях: фізичному, ментальному, енергетичному. Це потужна система, що кидає виклик фізичним можливостям і силі духу.

аштанга він'яса йога

Шрі К. Паттабхі Джойс любив повторювати, що Аштанга-Йога – це 99 відсотків поту і 1 відсоток пояснень. Можливо, це краще визначення для аштанга-віньяси, суть якої пізнається тільки в практиці.

Чекаємо на Вас в клубі по Зеленій,20 зранку, у понеділок і середу о 08:00, та ввечері, у вівторок і п”ятницю о 19:00 ! (тел.032-247-48-00).Подаруйте тілу рух!

(в публікації використані фото йога-тренувань фітнес-мережі “Форевер”)