Бгакті йога

IMG_2961

Бгакті йога

Друзі,  в клубі по вул.Зеленій,20 проводяться  лекції і семінари по загальній тематиці “Ведичні знання про здоров’я”.

4.03  з 11:00 до 15:00 год. слухаємо Шрі Харі Даса по темі “Аг’йа і Сахасрара чакри”, цією лекцією  завершується цикл  “Аюрведична фізіологія людини”.

Щонеділі читаємо Бгаґават Ґіту з Судхірою Дасом. Вчимо мантри і слухаємо кіртан. 11:00-15:00 години.

IMG_2874Дізнайтеся детально, долучившись до групи на фейсбук:”Ведичні знання про здоров’я.Львів” https://www.facebook.com/groups/963808656989744/

Наші лектори – професіонали своєї справи. Володіють глибокими, фундаментальними знаннями, мають десятиліття практики, і готові поділитися цим безцінним даром з вами. Знайомтесь:

Шрі Харі Дас, доцент наук, автор першого і єдиного в Україні підручника “Ведичні знання про здоров’я”  для ВНЗ, і засновник навчального предмету з цієї дисципліни.

Судхіра Дас, астролог Джйотіш, мандрівник і письменник, дипломований спеціаліст в різних напрямках ведичного знання, засновник і викладач школи Ведичної астрології “Сурья 108”.

Шрі Харі Дас: “Аюрведичні канони містять основні принципи медичної науки: концепцію трьох дош (недоліків або принципів управління організмом), вчення про сім дхату (основні тканини тіла) й обмін речовин, харчування й травлення їжі, анатомію й фізіологію людини, описування хвороб і способи їх лікування, відомості про лікарські рослини, методи зберігання здоров’я й збільшення тривалості життя, способи розвитку інтелекту й рекомендації щодо покращення особистих рис характеру. Ведичні знання про здоров’я як «наука життя» ґрунтуються на філософії санґйі12 та йоґи13. Щоб усвідомити космічну єдність, необхідно ознайомитися з концептуальною і філософською першоосновою аюрведи..”

Судхіра Дас: “Навколишній світ такий різноманітний у своїх проявах. Іноді те, що відбувається з нами, або з іншими людьми, здається абсолютно нелогічним. Багатьох протягом їх життя відвідували питання: «Як знайти себе?», «Чому я потрапив в складну життєву ситуацію і як її вирішити?», «Як налагодити відносини з близькими людьми?», «Як стати багатим і успішним?», « як знайти свою половину? »

Відповіді на всі ці питання Ви можете отримати, скориставшись унікальною «інструкцією» – Ведами. Відичне знання є безмежним океаном мудрості, і астрологія – частина цього океану. Система Ведичної астрології унікальна – Джйотиша веди – стародавні астрологічні тексти були записані близько п’яти тисяч років тому, а до цього передавалися усно від вчителя до учня. Фактично астрологія Вед – це астрологія в її первісному, первозданному і авторитетному варіанті. Вона є прародителькою всіх пізніших систем астрології. Астрологія жерців Давнього Єгипту, астрологія Клавдія Птолемея, астрологія магів Стародавньої Персії і Вавилона – всі вони в своїй основі мають ведическую астрологію, стовпами якої є стародавні мудреці Індії (Парашара Муні, Бхригу Муні, Гаргачарья, Яджнавалкья і ін.) Володіли надсвідомістю і досконалим баченням минулого, сьогодення і майбутнього.”..
Маємо унікальну можливість доторкнутися до давньої мудрості і зануритися у ріку знань Сарасваті, укриту від поглядів байдужих очей..