Цигун. Пранаяма

Цигун. Пранаяма

Друзі, запрошуємо вас долучитись до новоствореної групи «Цигун. Пранаяма» –  практики, що оздоровлює нервову систему і відновлює життєву енергію через роботу з тілом і диханням. Проводимо попередній запис до групи. Для військовослужбовців і учасників бойових дій – знижка 50%. Група працюватиме по середам о 16:00.

(запис за тел. 096 803 47 70, Жанна Потапова;  або у адміна клубу: 067 149 69 30)

Пранаяма.Цигун

Цигун. Пранаяма. Зміцнення нервової системи. Відновлення життєвої сили.

Це ефективні практики, що спрямовані, насамперед, на коректне відновлення і підтримання стійкості системи тіло-розум-свідомість, якою є наш організм. Надзвичайно цінними є для реабілітації після перенесених психологічних травм, як і для кожного з нас, хто перебуває тривалий час в стані нервового напруження, в ці трагічні для Країни, часи.

Наші тренування не потребують попередньої підготовки і не мають проти-показів, як і вікових обмежень.

Цю програму підготовлено для вас йога-тічером Жанною Потаповою  https://fitness.lviv.ua/treners/zhanna-potapova   , досвід викладання Йоги і Йога-терапії – від 2007 року.

Автор таким чином тлумачить зміст і цінність цих тренувань:

«Тіло, розум, свідомість – взаємозалежні і неподільні елементи сутності Людини, як цілісного організму. Моя програма складається фактично з «тілесних» практик, доступних і ефективних, завдяки яким ми впливаємо на ментальну, енергетичну і фізичну складові водночас. Збалансовуємо їх, повертаємо усвідомлення цілісності. Використовуємо перевірені і підтверджені тисячоліттями практики, йогічні техніки. Докладніше про складові програми:

1. Цигун – це прадавня, перевірена тисячоліттями людської цивілізації, практика, що відновлює, акумулює, очищає енергетичний рівень організму людини. Розблоковує енергетичні канали, що живлять ментальний і фізичний плани. Надзвичайно цінною є для людини в період тяжких психологічних випробувань. Цілющою є для подолання ПТСР.

2. Пранаяма – дихальні йогічні техніки, що через контроль ритму і амплітуди дихання сприяють збалансуванню розумової діяльності, емоційної сфери, очищенню розуму від згубних «застряглих» емоцій (як от депресія, тривога, страх, невизначеність т.ін.). Цінність Пранаями – виховання контролю над чуттєвим розумом, розвиток усвідомленості, вміння фільтрувати думки і інформацію «на вході», не засмічувати мозок зайвим. Пранаяма – неоціненна техніка зцілення системи тіло-розум-свідомість. Очищення системи від шлаків, токсинів, як фізичних, грубих, так і ментальних, тонких. На фізичному плані, безперечно, завдяки Пранаямі ми отримуємо зміцнення кардіосистеми (дихальної-серцево-судинної, тісно пов’язаної з нервовою), підсилення її резистентності зовнішнім і внутрішнім загрозам.

Також для підтримання належного рівня загального метаболізму, який є основою стійкості імунітету і базою для здоров’я системи в цілому, ми застосуємо послідовність  доступних і ефективних класичних Йогічних  технік енергетичного рівня (Мудри, Крійї), що підсилюють і врівноважують “тілесний вогонь” (метаболізм).

  • Наряду із запропонованою практикою, для повноти і стійкості результату, рекомендую включити в тренувальний цикл наші Йога – тренування, що відбуваються згідно розкладу, як у ранкові, так і вечірні години. Крім вправ (Асан) вони містять Пранаями. А також Пілатес+фітбол – силову гімнастику помірної інтенсивності, що коректно і водночас тотально підсилює м’язовий корсет, «прокачує» проблемні зони тіла, коригує поставу, збалансовує тонус хребта. В цих тренуваннях питомою складовою є Йогічний стретчинг – обрані послідовності йога-асан, спрямовані на ефективне розтягування усіх м’язових груп, що надають тілу гнучкості і відчуття легкості, ліквідують скутість тіла. (проводяться в тому числі із використанням додаткового обладнання, як наприклад, фітболи (великі фітнес-м’ячі)”.

Йога в нашому клубі проводиться досвідченими йога-тічерами, що практикують Йогу 10-15 років поспіль і професійно, коректно викладають.

Розклад тут: https://fitness.lviv.ua/rozklad/fitnes-grupy-i-trenazhernyj-zal

Слід додати,що практика Йоги рекомендована МОЗ України  в складі загальної терапії подолання ПТСР. https://moz.gov.ua/article/health/scho-treba-znati-pro-posttravmatichnij-stresovij-rozlad

Програма, яку ми підготували для вас, хоча і містять в описі деякі невідомі широкому колу назви методів, насправді є доступним для кожного. Ми навчимо, ви напрацюєте навички. Ви неодмінно відчуєте ефективність цих практик. Долучайтеся. Приходьте на пробне заняття і залишайтеся з нами!

Вартість: разове тренування 200 грн.; або в складі діючого абонементу фітнес-клубу, без додаткової оплати (за попереднім записом у адміністратора, також за тел. 067 149 69 30; 096 803 47 70)