Схуднення Вауу Ефект!

тренажерка Зелена,20

Схуднути і набути стрункої фігури – саме на це спрямована фітнес-програма інтенсивного схуднення “Вау Ефект” в клубі  по Зеленій,20.

Щоб бути у формі завжди, необхідно тренуватись систематично. Та як досягти омріяної форми в стислий період часу? З такою метою  ми запровадили супер-інтенсивну програму, спрямовану на схуднення, підсилення м’язового корсету, тотальну корекцію фігури “Вау Ефект!”. Вона, як найкраще, підійде і новачкам. Система складена з елементів  силового, функціонального тренінгу з  інтервалами кардіо-навантаження. При чому застосовується різноманітне  додаткове обладнання:  Крос-фіт зал,  ТРХ-петлі, фітболи, гантелі, жгути, степ-платформи, велотренажери, батути, т.ін. Таке оновлення програми надає їй  емоційного наповнення, і поступово “підносить планку” можливостей організму.

Вау Ефект

Тренування проводяться в режимі  групового силового тренування (абонемент тренажерного залу  600 грн.+ персональна послуга тренера 50 грн.кожне заняття). Тренером ведеться персональний контроль динаміки вашого результату: щоденник тренувань з контрольними зважуваннями, визначенням фізіологічних показників і вимірами об’ємів тіла. Проводить автор програми “Вау Ефект”, інструктор тренажерного залу, Юлія Стреженюк, сертифікований спеціаліст  з фітнесу (сертифікати Академії Фітнесу України та ін.).

Запрошуємо по понеділкам, середам і п’ятницям:  понеділок о 20:00; середа 19:00, п’ятниця 19:00  години. Тривалість – одна година.

Також по програмі Ваау Ефект ви можете тренуватися персонально в зміни інструктора Юлії Стреженюк в першій половині дня: з 8:00 до 15:00 по понеділкам, середам, п’ятницям.

Розклад тренувань