Йога для очей.Відновлення зору.

йога студія

Йога для очей.Відновлення зору.

Друзі, останнім часом значно поширилася проблема погіршення якості зору. Це пов’язано з багатьма факторами. В першу чергу, ми фатально багато часу проводимо “в” комп’ютері і “в” смартфоні. По-друге, неправильне харчування сприяє “засміченню” крові, яка омиває системи органів, розташованих, зокрема в голові; тому часто період погіршення зору супроводжується головними болями. По-третє, існує ментальний фактор руйнації внутрішніх систем, в даному випадку це внутрішня підсвідома установка “не хочу цього бачити” (або: “не хочу цього чути”), яка виникає і вкорінюється з причини навколишніх негативних процесів, обставин, що склалися, які ми власними силами не здатні перебороти і які мають сильний вплив на наше життя. І система органів відповідає відмовою, в даному випадку “перестає бачити” (або чути).

йога для очей

Є безліч методик покращення зору, гімнастики для очей, зорові “тренажери”, та інше, ці методики, без сумніву, працюють. Але вони не зачіпають ментального фактору, який, насправді, може виявитись основним в порушенні якості зору. Тому результат, що отримуєш, є неповним і нестійким. Йога для очей в першу чергу спрямована на зосередженні, установці: “хочу бачити”, при  виконанні вправ і дихальних технік. Такі методики в першу чергу спрямовані на контроль і стійкість розуму через тренування тіла і відновлення внутрішніх систем.

На практиці “Йога для очей” ми поступово вивчаємо Пранаяму – засвоюємо навик розвитку і контролю дихання. Вміння концентрації уваги, занурення “всередину тіла”, які надає Пранаяма, допомагає створити Санкальпу – “намір бачити”, тобто, крім фізичного аспекту включити ментальний, спрямувати силу розуму на вирішення проблеми фізичного тіла. В даному тренуванні, виконуючи гімнастику для очей і асани, рекомендовані для відновлення зору Б.К.С.Айєнгаром, вчимося застосовувати цей могутній метод зосередження.
Пранаяму також практикуємо по суботах, в ранковій практиці Хатха-йоги, 9:30-11:30.

Йогівська дієтична концепція, з якою також знайомлю вас,  є підґрунтям здоров’я, тілесного і ментального, взагалом.

Запрошую на практику Йоги для очей. По середам, о 18:00 в клубі по вул.Зелена,20. Детально за тел.096-8034770 Жанна.