Про нас

фітнес клуб Forever

Про нас

флеш-моб

Ми відрізняємось від інших тим, що маємо ціль: ми Гартуємо здорову Націю!

Наш клуб народився у Львові, у 2006 році. З перших кроків його існування ми ставимо за мету надавати фітнес-послуги професійно, поширювати ідеологію Здоров’я в повному сенсі цього слова, доводити власним прикладом, що фізична культура є невід’ємною часткою культури людства. Не менш важливо: робимо ці послуги доступними більшості львів’ян, не зважаючи на обставини.

Команда фітнес-клубу Forever, її тренерський склад, це висококваліфіковані спеціалісти, професіонали своєї справи, що мають вищу спортивно-педагогічну освіту, або є кращими студентами ЛДУФК. Ми постійно і невпинно вдосконалюємо свої знання та навички,беручи участь у міжнародних фітнес-конвенціях, обмінюючись власним досвідом, навчаючись у найкращих.

Віддане ставлення до улюбленої справи приносить багатий врожай: навколо нас, створюється коло однодумців, прихильників здорового способу життя. Ця спільнота людей зростає: ми підтримуємо один одного у ті часи, коли,здається, не лишається сил. Ми не даємо нашим залишитися наодинці з власними проблемами, так само, як і вміємо радіти успіхам один одного. Це коло поширюється: з нами лишаються, до нас повертаються, до нас приходять нові. Ми дуже вдячні усім, хто з нами: усі вони своїм прикладом поширюють сам стиль життя:  бути здоровим і красивим, мужнім, щасливим, коханим. Адже фізична культура не лише про культуру тіла, а також про дух, свідомість, інтелект.

Тішимось, що вже майже 20 років поспіль, що нашій команді  вдається створювати для людей затишне середовище, в якому можна корисно, емоційно і комфортно провести час, який ви знайшли для себе. Кожен відвідувач нашого клубу зможе обрати тренувальні програми, від силових інтенсивів до Йоги, за допомогою яких саме він досягне найкращого результату. Запрошуємольвів’ян і гостей нашого міста долучатись до нашого кола. Завжди раді новим друзям!

Ярич стріт фест