Про нас

спинбайк-форевер

Про нас

флеш-моб

Ми відрізняємось від інших тим, що маємо ціль: ми гартуємо здорову Націю!

Наш клуб народився у Львові, у 2006 році. З перших кроків його існування ми ставимо за мету викладати фітнес професійно, надавати львів’янам якісні послуги, доводити власним прикладом, що фізична культура є невід’ємною часткою культури людства. Не менш важливо: робимо ці послуги доступними більшості львів’ян, незважаючи на економічні кризи та ріст цін.

Команда фітнес-мережі ФОРЕВЕР, її тренерський склад, це висококваліфіковані спеціалісти, професіонали своєї справи, що мають вищу спортивно-педагогічну освіту, або є кращими студентами ЛДУФК. Ми постійно і невпинно вдосконалюємо свої знання та навички,беручи участь у міжнародних фітнес-конвенціях, обмінюючись власним досвідом, навчаючись у найкращих.

Віддане ставлення до улюбленої справи приносить багатий врожай: навколо нас , у наших клубах, створюється коло однодумців, прихильників здорового способу життя. Ця спільнота людей зростає: ми підтримуємо один одного у ті часи, коли,здається,не лишається сил.Ми не даємо нашим залишитися наодинці з власними проблемами, так само, як і вміємо радіти успіхам один одного. Це коло поширюється: з нами лишаються, до нас повертаються, до нас приходять нові. Ми дуже вдячні усім, хто з нами: усі вони своїм прикладом поширюють сам стиль життя, що зветься фітнесом (буття у формі завжди), стиль бути здоровим і красивим, щасливим,коханим. Культура духу, інтелекта, тіла є їх нормою.

Отже, ми раді , що нашому колективу вдається створювати для людей середовище, в якому можна корисно,емоційно і комфортно провести час, який ви знайшли для себе. Кожен відвідувач клубу ФОРЕВЕР зможе обрати тренувальні програми, за допомогою яких саме він досягне найкращого результату.

Ми поширюємо ідею здорового способу життя і розширюємо свою фітнес-мережу: 15 квітня 2015 року відкрили клуб у Львові, по вул. Зеленій, 20.(детально в рубриці “Наші клуби”) Запрошуємо мешканців міста до нашого нового клубу з добрими традиціями! Завжди раді новим друзям.