Долучайтеся до Yoga Expo!

Долучайтеся до Yoga Expo!

Друзі, запрошуємо долучитися до масштабного фестивалю здорового способу життя, йоги, духовного розвитку, який вперше завітав на Україну –  Yoga Expo! //yogaexpo.ua/  Наші йога-тічери Жанна Потапова і Анна Храмова запрошені до участі в освітній програмі фестивалю, і проводитимуть свої семінари 26 листопада з 11:00 до 14:00 години.

Йога Експо

…” Полум’я багаття спрямовується вгору, до Сонця.
Джерельце тече до річки, і зливається з океаном.
Кожен елемент Природи прагне з’єднатися з своєю стихією, першоджерелом, від якого походить.
Кожна людина – маленький всесвіт, віддзеркалення і невід’ємна складова величного Макрокосму. Люди, в чиїх серцях палає вогонь віри і любові до світу, що нас оточує, прагнуть єдності і спілкування, щоб спільними зусиллями зберегти наш прекрасний дім, нашу Землю. Навчити інших бути щасливими тут і зараз.
Простором для такого спілкування і взаємодії є фестиваль ЙОГАЕКСПО, куди ми прямуємо і запрошуємо вас. На фестивалі маємо безцінну можливість зустріти і послухати тих, хто вже змінює накраще навколишній світ своїм відданим служінням і запалює вогонь віри в інших серцях.
Тут люди дізнаються, що любити – це в першу чергу – віддавати, служити і бажати добра, не приносити шкоду світу, в якому живемо.
Що справжнє Щастя, внутрішнє, яке ніхто і ніколи не в змозі відняти у вас, – це пізнати себе, як безсмертну душу, частину нескінченного духовного Вищого.
Нещастя, війни і хвороби сучасного людства – результат невігластва і позиціонування Себе з матеріальним, фізичним тілом, мінливим бажанням якого протягом життя служить несвідома людина.
Здоровий спосіб життя за нашою філософією – це жити в любові і гармонії з оточуючим світом, брати від нього лише те, що тобі належить, дотримуючись ведичного принципу Агімса.
Чистота думок і вчинків – це саме те, що робить людину щасливою і закоханою.
Наше коло зростає і поширюється.
Я їду на ЙОГАЕКСПО, щоб розповісти про наш Йогатабір «ПРАНА», його філософію і практику. І усіх, хто вже активно відпочивав з нами, запрошую долучитися до фестивалю, і прикрасити його вашою присутністю. Разом зі мною до фестивалю прямують Аня Храмова, мій однодумець і ваш йогатічер з Гормональної і Базової йоги, спікер фестивалю. А також Бхадравардхана Дас, шановний йога-кухар табору, який оповість гостям фестивалю про Освячену їжу Прасад і його силу.
Друзі, ми просимо підтримати величне починання, якого нарешті дочекалася Україна – свято йоги, любові, єдності, духовного зростання – ФЕСТИВАЛЬ «ЙОГА ЕКСПО». Долучайтеся до нас! ”             
Жанна Потапова.

Семінари за тематикою Йога – табір “Прана”, 26.11.2017, Освітня програма фестивалю.

1)”Детоксикація тіла – перший крок до стійкого здоров’я. За йога-терапією Шрі Свамі Шивананди.” спікер Жанна Потапова.  11:00-12:00

2) “Гормональна йога. Психо-енергетичний аспект йога-практики в дії.” спікер Анна Храмова.  12:00-13:00

3)”Прасад.Сила їжі, запропонованої Богу”. спікер Бхадравардхана Дас. 14:00-15:00 год.