Хатха йога.Базовий рівень.

ЙОГА. ПЕРЛИНА ДЛЯ ЖІНОК

Хатха йога.Базовий рівень.

Намасте! Друзі, в йога-шалі по Зеленій,20, ми започаткували і продовжуємо набір в групу базової хатха-йоги. Якщо ви тих робите в йозі перші кроки, або практикуєте і бажаєте відкорегувати техніку, послідовність, структуру практики, прагнете розширити свої знання – долучайтеся.

анна храмова

Практично-теоретичний курс ми побудували згідно вчення Гіти Айєнгар, послідовниці свого величного батька – Б.К.С.Айєнгара, гуру хатха йоги, всесвітньо визнаного, школи якого поширені в Штатах, Європі, усьому світі. На протязі практики, розглядатиметься вплив кожної асани на тонкий і фізичний план організму, дію на внутрішні системи органів. Зокрема увагу приділимо значенню практики йоги в різні періоди життя жінки, як, наприклад, зміцнення жіночого організму в дородовий період, підготовка до вагітності, йога для вагітних, після-пологовий період, систематична прогресивна практика.

саламба шіршасана

Викладає Анна Храмова, досвід її практики – 6 років, інструктор фітнес-мережі “Форевер”, тренування двічі на тиждень, пн.,чт. 18:00-19:00, плюс 3 суботніх семінара по закріпленню навичок, методичні посібники.

8 кутів

Довідки за тел.: 247-48-00 (клуб на Зеленій,20, адмін); 063 223 67 27 Анна.