Персональний тренер

Ваш персональний тренер!

Рекомендуємо ефективні індивідуальні  тренування, з нашими професійними інструкторами, для досягнення омріяного, стійкого результату!

На початку циклу інструктором оцінюється рівень вашої фізичної форми, показники загального здоров’я. Формулюється мета тренувального процесу.

Персональний тренувальний план складається індивідуально. Тренувальний цикл може включати  різноманітні напрямки фізичного навантаження, від поміркованих до інтенсивних, відповідно індивідуальним особливостям клієнта. Із застосуванням як класичних силових і кардіо- тренажерів, крос-фіт, додаткового фітнес-обладнання, так і функціонального тренінгу і силових гімнастик з вагою власного тіла; а також стретчинг і елементи реабілітації.

Індивідуальний  тренінг передбачає повний контроль збоку інструктора за виконанням вами рекомендованої програми тренувань, корекцію техніки, підбір кількості повторів, ваги в тренажерах, структуру (послідовність завдань) заняття, поступове підвищення навантаження. Ведеться щоденник тренувань, із контролем змін фізіологічних показників організму, відслідковується динаміка і ефективність тренувального циклу.

Такий формат тренувань підійде усім, хто ставить за мету  в стислий час  схуднути, або набрати  м’язову масу, підвищити рівень фізичної форми; зкорегувати пропорції тіла; зміцнити м’язовий корсет, відкорегувати поставу.

Вартість індивідуальних тренувань: передплата за 6-12 тренувань – 200 грн/тренування (відповідно 1200грн. або 2400 грн); разова оплата – 220 -250 грн./тренування.

Тренером також надаються персональні рекомендації по харчуванню. Або за вашим бажанням, за додаткову оплату, складається дієт-план: щоденний індивідуальний раціон харчування згідно засад фітнес-дієтології.

 За детальною інформацією щодо силових тренувань під контролем чергового тренера, а також для запису до персонального тренера, телефонуйте

адміністратору: 067 149 69 30.

Інструктор

 На нашому сайті

Андрій Детко

тренажерний зал,  пауерліфтинг, рекомендації з харчування

https://fitness.lviv.ua/andrij-detko.html

Юлія Стреженюк

персональні тренування:

тренажерний зал,  фітнес-дієтолог

https://fitness.lviv.ua/treners/yuliya-strezhenyuk

Ольга Нагірна

персональні тренування:

фітнес, стретчинг, тренажерний зал

https://fitness.lviv.ua/treners/olga-nagirna

Марина Червонецька

персональні тренування:

тренажерний зал, стретчинг, рекомендації з харчування

https://fitness.lviv.ua/treners/maryna-chervonetska

Також в тренажерному залі ви можете  користуватись послугою чергового тренера.  Вартість такої послуги, за наявності абонементу, складає 100 грн/година. Послуга чергового тренера передбачає базове силове тренування, яке тренер складає для вас особисто, разово, і контролює виконання вправ.

 

 

Розклад тренувань