Персональний тренінг

Персональний тренінг. Ефективні силові тренування з інструктором тренажерного залу або  фітнес-тренером.

Оберіть персонального тренера!

Рекомендуємо ефективні силові і функціональні тренування а також тренування з фітнес-напрямків і стретчінгу, калістенік, по індивідуальній програмі, з професійними інструкторами фітнес-клубу Форевер по Зеленій,20.
Для досягнення швидкого і стійкого ефекту тренувань пропонуємо обрати саме цей формат тренувального циклу. На початку інструктором оцінюється рівень вашої фізичної форми, показники загального здоров’я. Формулюється мета тренувального процесу.

Персональний тренувальний план складається індивідуально. Може включати  тренування з силових, тренажерних та аеробних напрямків, функціональний тренінг, крос-фіт, калістенік, фітнес-заняття, стретчинг. З використанням тренажерів і фітнес-обладнання: степ-платформи, велотренажери, батути, тощо.

Персональний та індивідуальний  тренінг передбачає повний контроль збоку інструктора за виконанням вами рекомендованої програми тренувань, корекцію техніки, підбір кількості повторів, ваги в тренажерах, структуру (послідовність завдань) заняття, поступове підвищення навантаження. Ведеться щоденник тренувань, за яким спостерігається динаміка тренувального процесу.

Такий формат тренувань підійде усім, хто ставить за мету  в стислий час  схуднути, підвищити рівень фізичної форми; скорегувати пропорції тіла; зміцнити м’язовий корсет, або набрати “корисну” м’язову масу.

Надаються рекомендації по харчуванню, або складається дієт-план: щоденний  раціон харчування згідно засад фітнес-дієтології.

Персональні тренери є присутніми в залі щодня, з 8:00 до 22:00 години, в суботу – з 9:00 до 20:00 години. Телефонуйте до адміністратора: 067 149 69 30.

Ви можете також зателефонувати особисто нашим інструкторам і узгодити першу зустріч:

 

 

Інструктор  На нашому сайті

Андрій Детко

 

https://fitness.lviv.ua/andrij-detko.html

(067)545 83 82

 

Юлія Стреженюк

 

https://fitness.lviv.ua/treners/yuliya-strezhenyuk

(093) 840 23 20

Омар Джрадат

 

https://fitness.lviv.ua/treners/omar-dzhradat

(093) 752 94 80

Ольга Нагірна

 

https://fitness.lviv.ua/treners/olga-nagirna

(063)8315742

Олена Шеремет

 

 

https://fitness.lviv.ua/treners/olena-sheremet

(093)9317996

 

 

Розклад роботи інструкторів тут: https://fitness.lviv.ua/rozklad/trenuvan-zelena-20 . Щодо індивідуальних занять, погоджуйте їх у зручний для вас і вашого тренера час.

Послуга фітнес-дієтолога:  https://fitness.lviv.ua/class/fitnes-diyetolog

Вартість персонального заняття становить 50 грн. за наявності абонементу  Тренажерного залу або Загального абонементу.  Вартість індивідуального заняття – від  150 грн. за наявності абонементу клубу. (ціни подано з прайскуранту клубу по Зеленій,20. Тел. 067 149 69 30;  (032) 247-48-00)

Розклад тренувань

 •  

   Тренер: Юлія Стреженюк, Андрій Детко, Омар Джрадат

 •  

   пн-сб.

 •  

   8:00-22:00

 •  

   Зелена,20

 •  

   Дізнатись вартість