Пілатес+фітбол

Пілатес — силова гімнастика, що спрямована на відновлення та підсилення тонусу хребта, формування і зміцнення м’язового корсету, збільшує рухливість, мобільність тіла. Складається з статично-динамічних вправ, що виконуються у помірному темпі. Важливою є вірна техніка дихання. Кожна вправа містить в собі фазу розтягнення і силового скорочення конкретних м’язових груп. Завдяки цьому отримуємо зміцнені і еластичні м’язи і суглоби. Це стосується, в першу чергу, такої складної системи суглобів, і основи,остову фізичного тіла в цілому, як хребет, оточуючі його глибокі м’язи, що безпосередньо відповідають за здоров’я хребта, правильну поставу, утримання рівноваги. М’язовий корсет набирає рельєфності. Пілатес не має протипоказів щодо застосування.

_MG_9903

Пілатес – силова гімнастика помірної інтенсивності, що коректно і водночас тотально підсилює м’язовий корсет, «підтягує» проблемні зони тіла, коригує поставу. Збалансовує і підсилює тонус хребта. Йогічний стретчинг – обрані послідовності йога-асан, спрямовані на ефективне розтягування усіх м’язових груп, що надають тілу гнучкості і відчуття легкості, ліквідують скутість тіла. Питомої уваги надається контролю і збалансуванню дихання, до ритму котрого синхронізується ритм рухів. В тренуванні використовую також додаткове обладнання, як наприклад, фітболи (фітнес-м’ячі). Систематична силова гімнастика пілатес надає ефект, аналогічний тренуванням на силових тренажерах, з тою лише різницею, що пілатес не тільки збільшує м’язи, але й робить їх видовженими та еластичними, що надає жіночому тілу більшої привабливості. Система є всесвітньо визнаною, є невід’ємною складовою сучасного фітнесу.Її автор — військовий лікар Джозеф Пілатес жив і творив наприкінці 19-го першої половини 20-го століття. Свою методику він виклав у книзі «Повернення до життя», яка побачила світ у 1945 році. Назва книги розкрила саму сутність нового методу: здоровий спосіб життя за допомогою «пробудження тіла через рух і свідомості — через усвідомлену думку». Метод базується на глибоких знаннях медицини, йоги, космоенергетики, біомеханіки, звернення до духовних практик, особистого досвіду хворого і лікаря. Завдяки своїй системі Джозеф переміг власні недуги, загартував своє здоров’я і дух. Програма з реабілітації, яку він назвав «мистецтвом контролю», складалась з 34 вправ, на сьогоднішній день система Пілатес налічує близько 500 вправ, розроблених послідовниками її творця, і постійно розвивається. Серед прихильників Пілатесу — більшість зірок Голлівуду, таких, як Мадонна, Кетрін Зета Джонс, Дженіфер Гарнер, багато інших.

фітбол

У нашому клубі ми пропонуємо тренування з Пілатесу як в класичному варіанті, та з використанням фітболів — фітнес-м’ячів діаметром від 65 до 85 см. Перевага цих програм у тому, що фітбол допомагає на перших тренуваннях, як додаткова опора, вивченню вірної техніки вправ; по-друге — використовується як засіб виховання рівноваги, що залучає до роботи глибокі «внутрішні» м’язи, які важко «дістати» стандартними вправами; по-третє, фітбол може служити, як додаткове обладнання в силових вправах, спрямованих на конкретні м’язові групи; фітбол є також незамінним у вправах на розтягнення передньої поверхні хребта і м’язів, що утворюють «стовбур хребта».

 

Розклад тренувань