Пілатес

Пілатес — силова гімнастика, що спрямована на відновлення та підсилення тонусу хребта, формування і зміцнення м’язового корсету, збільшує рухливість, лабільність тіла. Складається з статично-динамічних вправ, що виконуються у помірному темпі. Важливою є вірна техніка дихання. Кожна вправа містить в собі фазу розтягнення і силового скорочення конкретних м’язових груп. Завдяки цьому отримуємо зміцнені і еластичні м’язи і суглоби. Це стосується, в першу чергу, такої складної системи суглобів, як хребет, оточуючі його глибокі м’язи, що безпосередньо відповідають за здоров’я хребта, правильну поставу, утримання рівноваги. М’язовий корсет набирає рельєфності. Пілатес не має протипоказів щодо застосування.

_MG_9903

Систематична силова гімнастика пілатес надає ефект, аналогічний тренуванням на силових тренажерах, з тою лише різницею, що пілатес не тільки збільшує м’язи, але й робить їх видовженими та еластичними, що надає жіночому тілу більшої привабливості. Система є всесвітньо визнаною, є невід’ємною складовою сучасного фітнесу.Її автор — військовий лікар Джозеф Пілатес жив і творив наприкінці 19-го першої половини 20-го століття. Свою методику він виклав у книзі «Повернення до життя», яка побачила світ у 1945 році. Назва книги розкрила саму сутність нового методу: здоровий спосіб життя за допомогою «пробудження тіла через рух і свідомості — через усвідомлену думку». Метод базується на глибоких знаннях медицини, йоги, космоенергетики, біомеханіки, звернення до духовних практик, особистого досвіду хворого і лікаря. Завдяки своїй системі Джозеф переміг власні недуги, загартував своє здоров’я і дух. Програма з реабілітації, яку він назвав «мистецтвом контролю», складалась з 34 вправ, на сьогоднішній день система Пілатес налічує близько 500 вправ, розроблених послідовниками її творця, і постійно розвивається. Серед прихильників Пілатесу — більшість зірок Голлівуду, таких, як Мадонна, Кетрін Зета Джонс, Дженіфер Гарнер.

У наших клубах ми пропонуємо тренування з Пілатесу в класичному варіанті, та з використанням фітболів — фітнес-м’ячів діаметром від 65 до 85 см. Перевага цих програм у тому, що фітбол допомагає на перших тренуваннях, як додаткова опора, вивченню вірної техніки вправ; по-друге — використовується як засіб виховання рівноваги, що залучає до роботи глибокі «внутрішні» м’язи, які важко «дістати» стандартними вправами; по-третє, фітбол може служити, як додаткове обладнання в силових вправах, спрямованих на конкретні м’язові групи; фітбол є також незамінним у вправах на розтягнення передньої поверхні хребта і м’язів, що утворюють «стовбур хребта».

Розклад тренувань