Тренажерний зал

Як підсилити s зміцнити м’язевий корсет найбільш ефективно? Скульптурувати тіло, або схуднути, позбавившись пасивної жирової тканини і наростити корисну м’язеву? Власне на це спрямовані програми тренажерного залу, з використанням додаткової ваги у силових вправах. Крім силового навантаження, звісно, тренерами використовуються кардіо-навантаження, тобто, аеробні. В залежності від того, яку мету вами поставлено, інтруктор складає вам систему тренувань і будує кожне окреме тренування. Здається, вправи і тренажери використовуються майже однакові, але різниця полягає в вірно підібраних саме для вас кількості повторів, вазі в тренажері, інтервалу відпочинку між вправами, рівню аеробних сесій, інтенсивності і темпу самого тренування, використання вправ функціонального тренінгу.

Долучайтеся до нас в соцмережах і будьте в курсі поточних новин клубу.

https://www.facebook.com/gymfitnessyoga

https://www.instagram.com/fitnesslvivforever

Телеграм: https://t.me/foreverfitnessclub

Або телефонуйте 067 149 69 30.

Кругове тренування та елементи крос-фіт ефективно використовуються, розширюючи можливості індивідуального підходу до формування процесу тренувань і досягнення поставленої мети. Наші зали укомплектовані сучасними професійними силовими тренажерами. Інструктори – кваліфіковані спеціалісти, здебільшого – професійні спортсмени. Відповідно до мети, що ви ставите перед собою, інструктор складе для вас персональний план тренувального циклу і фітнес-дієту.  При дотриманні клієнтом вимог персонального плану тренувань і фітнес-дієти, ми гарантуємо результат.

Маленьке дослідження, яке допоможе вам і нам визначити, чи достатнньо вам мотивації для копіткої, наполегливої праці над своїм тілом. Ось приклад: ви, переступивши поріг фітнес-клубу,питаєтесь: “А що, ліфт у вас не передбачений?”. Фітнес-мовою це означає, що ви не налаштовані на “брудну” роботу, і впевнені, що замість вас її виконає ліфт або чудо-тренажер. Так от, чудес не буває. Якщо хтось запевнив вас у чудодійних силах тренажера-на-дивані-хіта-продаж, то це – фейк! Не обманюйте себе, або не йдіть тренуватись, щоб не розчаровуватись. Інша мова, якщо ви налаштовуєтесь на постійну, систематичну і методичну роботу. Саме так досягається успіх у всіх сферах життя, і у фітнесі – також!

Підйом по сходам на четвертий-п’ятий  поверх додасть до вашої карми і вашого здоров’я, буде доброю розминкою перед тренуванням. Кардіо-зоною в нашій тренажерці є професійні кардіо-тренажери американського виробництва: бігова доріжка MATRIX  і орбітрек LIFE FITNESS, також спінбайк-зона, джампінг на батуті, скакалки, степ-платформи (тобто, вправи, які вимагають більших зусиль і координації рухів і в більш стислий час дають очікуваний результат: тренування кардіо-системи, схуднення, гартування фізичних якостей. Порівняйте втрату калорій і затрати часу при різних циклічних кардіо-вправах.

Порівняльна таблиця втрати калорій: РОЗХІД ККАЛ/ГОД.

Звичайна піша прогулянка     120-150
Піший туризм (4 км/ч)    240-250
Стрибки з використанням скакалки    530-550
Біг (11 км/ч)    485
Біг по сходам вгору    850-900
Заняття в тренажерному залі    520

тренажерка Зелена,20 Львів

(Коли береш до рук скакалку темп задаєш швидкий, (інакше втратиш ритм і контроль) і координація рухів, і витривалість виховуються набагато ефективніше. Або степ-платформа – кроки і стрибки з ефектом сходження на сходинку, прирівнюю до бігу по сходах. Для такого кардіо достатньо декількох 5-ти хвилинних аеробних сесій між силовими сетами на тренажерах. Джампінг спробуйте обов’язково! Ефект не менший за скакалку і степ, а “незвична” м’язева робота є завжди помічною в боротьбі з зайвими калоріями. Окрім цього, скакалка, степ, джамп, як і спінбайк, відточують форму ваших ніг. Якщо ви не вмієте стрибати на скакалці, не впадайте у відчай: вас навчать наші інструктори.Зауважте, видатні спортсмени, наприклад, боксери, дружать з скакалкою на протязі усієї спортивної кар’єри, тобто, вони оптимізують тренування: з меншою затратою часу досягають найвищих результатів). 

Розклад тренувань