Додаткові фітнес-тренування до “тренажерних” абонементів

Додаткові фітнес-тренування до “тренажерних” абонементів

🏆В нашому клубі на Зеленій,20, нова акція, яка діятиме постійно: для власників абонементів тренажерного залу +2 фітнес-тренування на місяць, на ваш вибір!
☝️Рекомендація клубу фанатам🔥інтенсивних силових тренувань:
🌱Додайте обов’язково у ваш тренувальний цикл глибоку професійну розтяжку усіх м’язових груп, а саме заняття з Стретчингу.
Навіщо?Тому, що Стретчинг:
покращить пружність і еластичність м’язового апарату;
надасть більшої амплітуди рухам в улюблених вправах;
“навчить” м’язи розслабленню, а значить сприятиме відновленню системи.
💪Як результат ви отримаєте стійкий приріст фізичних якостей, як сила, витривалість, мобільність. І, неодмінно, досягнете більшого ефекту у скульптуруванні вашого тіла.

🔥Джамінг і Спінбайк-фіт рекомендуємо тим, хто прагне додати кардіо-інтенсиви у свій тренувальний процес. Звісно, жироспалюючі фітнес-тренування мають значні переваги в порівнянні з циклічним бігом на біговій доріжці, орбітреці, або звичною круткою педалей на велотренажері.
в режимі групового фітнес-тренування кардіо – вправи виконувати цікаво і емоційно, вони є різноманітними і динамічними, і під контролем тренера; в інтервальному або коловому режимі.
тривалість такого заняття – 1 година.
Безперечно, окрім ефективного спалення жиру і приросту кардіо-витривалості ви отримаєте емоційне наповнення і оволодієте новими вправами і їх варіаціями!

🌿Такі силові гімнастики, як Йога і Пілатес, крім вправ на розтяжку, особливу увагу надають контролю дихання у фазах напруження і розслаблення м’язів.
Як відомо, контроль і амплітуда дихання є надважливою складовою вдалих силових тренувань.
Отже, обирайте!
Розклад фітнес-тренувань: https://fitness.lviv.ua/rozklad/trenuvan-zelena-20

Телефонуйте: 067 149 69 30 і дізнайтеся детально.