Йога-табір 1-14 липня 2016р.

Йога-табір 1-14 липня 2016р.

Як відпочити цього літа з користю для здоров’я? Відновити імунну і нервову систему? Їдьте разом з нами! www.yogatabir.com.ua

Наш Йога-табір це: Йога-терапія, Хатха йога, Вегетаріанська кухня народів світу.
Декілька слів про місце нашого базування в цьому сезоні. Воно дійсно чудове і комфортне! “Синяк – Villux” – це новісінький приватний готель з просторою територією, великими двомісними кімнатами, гарно вмебльованими, із обладнаними якісною сантехнікою санвузлами. З мальовничим лісовим краєвидом за вікнами. Наша йога-кухня з терасою-кафе  тут же, на території, над озірцем. Поруч – баня на дровах з травяним чаном, просто біля річки, де обладнано спеціальне місце для купання. Розташований цей оазис комфорту в курортній заповідній зоні, в 100 метрах від санаторію Синяк. Сама природа цього місця – цілюща. Стрімка чиста річка Синявка, повітря, від свіжості якого затамовується подих, столітні букові ліси, і вершини карпатських гір…І безліч історичних пам’яток в околицях…До Косинських термальних басейнів їхати 30-40 хвилин. (Я вже подумки там, далеко від сірого асфальтованого міста :))).

Відпочивайте з користю для здоров’я! Триває реєстрація у групи 7-ми, 10-ти, і 14-ти -денних турів до нашого Йога-табору. Долучайтеся до нас 1-14 липня 2016 року.

Збагачено  теоретичну програму і перелік додаткових послуг. Поспішайте дізнатись, як завжди бути здоровим і врівноваженим, оминути коло залежності від ліків і лікарів, налагодити стосунки з близькими.

Пропонуємо новинку сезону 2016, бонусом для учасників йога-табору:  щоденні лекції з Ведичної культури і Психології сім’ї. Також до програми туру, крім практичних занять, ваші йога-тічери підготували теоретичні семінари на такі теми: “Йога терапія за Шиванандою”, “Суть Сагаджі Дгауті Крійї”, “Вплив йоги на покращення метаболізму”, “Вегетаріанська концепція Йоги”.

Додаткові послуги включають: Аюрведичні  масажі Тач-Пойнт; індивідуальні медитації практичної психотерапії; екскурсії на термальні басейни Косино і Берегово.

 

Email: fitness_forever@ukr.net

Долучайтеся до нас на Фейсбуці:

https://www.facebook.com/yogatabir/

https://www.facebook.com/groups/yoga.tabir.prana.z.fitnessklubom.forever.lviv/

Телефонуйте: 0968034770 Жанна,  0634457990 Юля.

готель