“Марафон схуднення Спінбайк-фіт”, Зелена,20. Долучайся!

спінбайк-фіт

“Марафон схуднення Спінбайк-фіт”, Зелена,20. Долучайся!

Весняний Марафон схуднення стартував!

Друзі, запрошуємо усіх, хто прагне відкрити нові можливості власного тіла, хто є відкритим для нових вражень від іноваційних фітнес-програм, на наші тренування з Спінбайк-фіт, по понеділкам і четвергам, о 17:00 годині! Тренер Olena Sheremet  навчить вас відчувати своє тіло та якісно працювати з ним, вона має  8-ми річний досвід тренерської роботи, і стільки ж часу вдосконалює та розвиває свій авторський напрямок #spinbikefit 😊. Обов’язково навчить новачків виконувати і базові, і більш складні вправи.
Таке тренування, з авторськими вправами: зі всіма махами, перемахуваннями, відштовхуваннями, підйомами, ви знайдете лише в нашій мережі фітнес-клубів!

https://www.facebook.com/gymfitnessyoga/videos/728768230836508/

https://www.facebook.com/gymfitnessyoga/videos/327236504522702/

Марафон схуднення, що триває в форматі цього тренувального циклу, запрошує нових учасників. Ваш тренер бере під контроль увесь процес, слідкує за індивідуальними успіхами кожного клієнта, ведучи щоденник тренувань, корегує програму для кожного персонально!

_MG_15258
Якщо обираєш SpinBikeFIT, ти будеш швидко худнути, тренування будуть інтенсивними, завжди цікавими і різноманітними! Ти покращиш силові та швидкісні якості, витривалість та координаційні здібності. Під якісними змінами тіло буде дууууже красивим і сильним💪
На тренуванні інструктор підбере оптимальне навантаження, в залежності від твоїх індивідуальних можливостей  і фізичної форми. А тому ми раді новачкам! Кожен, незалежно від рівня тренованості, отримає оптимальний тренувальний цикл і досягне омріяного результату!
І ти так зможеш!
Більшість дівчат, які освоюють перші складно-координаційні вправи, дивуються що змогли зробити щось подібне😮
Наш SpinBikeFIT відкриває багато цікавих граней і ваші приховані можливості.
Приходьте і спробуйте, ви не пошкодуєте. Отримаєте багато крутого заряду на весь день, і море позитивних емоцій. 
Багато людей, які передивляються наші відео, стверджують що це заскладно. Ми вже втомились слухати про нереальність і фантастичність цього напрямку.
Бо, насправді, для всіх цих вправ потрібно стільки ж зусиль що й для правильних присідань чи планок.
Потрібно стільки ж скоординованості як і для поперемінних випадів з обладнанням.
Цей напрямок фітнесу справді оригінальний, він ефективний, він не звичний і дуже функціональний. Ви не знайдете аналогів у Львові, бо 8 років назад, саме ми його відкрили для львів`ян.

Надійним помічником в процесі схуднення  є вага-аналізатор, яку використовуємо перед і після кожного заняття. Що це і для чого потрібно? Для чого знати власний Індекс маси тіла, % м’язів, % внутрішнього жиру, % вісцерального жиру, що таке метаболічний вік, яким має бути водний баланс?

Ми часто звертаємо увагу на зовнішні зміни, втрачені 5-10 кіло, 15-20 см. Акцентуючи увагу на зовнішньому, ми зовсім не задумуємось що важливе відбувається саме в середині. Як реагують наші системи на зміну життєвих звичок, яку користь ми отримуємо від здорового харчування та фізичних навантажень.

Наша вага відслідковує 10 важливих показників, сьогодні розповімо про кілька з них (про решту у наступному пості). Отже:

Індекс маси тіла-показник співвідношення маси тіла та зросту. При оцінці ваших показників ми зможемо знати чи ви в групі оптимуму, чи ви в зоні ризику. Визначення цих показників допоможе запобігти виникненню захворювань пов’язаних з ожирінням.

Кількість жиру в організмі-зниження надмірної кількості жиру в організмі зменшує ризик виникнення підвищеного кров’яного тиску, серцевої недостатності, діабету та раку. Наша вага автоматично порівнює ваш вміст жиру з діаграмою діапазонів нормального складу. Варто працювати не лише з зайвими кілограмами, а й з цифрами внутрішнього складу👆

Вісцеральний жир-в надлишку небезпечний, оточує внутрішні органи та частково кишківник. Навіть при нормальних показниках внутрішнього жиру, вісцеральний може бути поза нормою. Необхідно знати та при потребі зменшити цей показник, адже він значно небезпечніший ніж звичайний внутрішній жир. Знаючи рівень вісцерального жиру, ви зменшите ризик виникнення захворювань серцево-судинної системи.

Метаболічний вік-показник рівня обміну речовин, який залежить від швидкості обмінних процесів. Так-так, наша вага вираховує ще й такий показник. Ваше схуднення залежить від багатьох факторів, а якщо обмінні процеси не в нормі, якщо ваш метаболічний вік більший за ваш фізичний-його просто НЕОБХІДНО зменшити.

Варто, все-таки, наважитись прийти до Olena Sheremet і спробувати, а вже потім вирішувати під силу це вам, чи ні☺️

Понеділок та четвер о 17.00, працюємо з Olena Sheremet💜

Фітнес-клуб по вул.Зеленій,20. Тел. 067 149 69 30.