Персональні тренування в тренажерці за 30 грн!

Персональні тренування в тренажерці за 30 грн!

Друзі, в нашому клубі по Зеленій,20 проводяться професійні ефективні силові тренування в тренажерному залі, різного спрямування, в залежності від мети, яку ви прагнете досягти. Це: інтенсивне схуднення, відновлення фізичної форми, розвинення фізичних якостей, корекція постави, скульптурування фігури.

_MG_3618

Персональне тренування – це послуга інструктора тренажерного залу з проведення повноцінного  заняття у вашому тренувальному циклі. Плануючи тренування, будуючи послідовність, кількість, інтенсивність вправ, спеціаліст враховує  ваші індивідуальні можливості, відмінності, мету. Інструктор також надає рекомендації щодо харчування. Разове персональне тренування коштує 30 грн. за наявності абонементу тренажерного залу або загального абонементу.

Наші інструктори проводять також тренування за авторськими програмами,з якими ви можете ознайомитись в розділі “КЛАСИ”. Це CROSS FIRE Сергія Потребко та Вау Ефект Юлії Стреженюк. Олеся Дубневич дотримується  стилю класичного силового заняття в тренажерному залі, скульптурування тіла здебільшого з використанням класичних силових тренажерів і вільних ваг (штанги, гантелі), елементів пауер-ліфтінгу а також функціонального тренінгу з інтенсивними кардіо-сесіями.

Наші тренери також нададуть послуги діючим спортсменам різних вікових категорій в розвиненні фізичних якостей для підвищення спортивних результатів, загальної фізичної підготовки.

Окрім персональної пропонуємо також індивідуальну послугу тренера. Відмінність полягає в тому, що ви домовляєтесь з інструктором про години, в які він є вільним від чергування в тренажерному залі. Така послуга коштує 100 грн. плюс абонемент.

Телефонуйте: 032 2474800; 0671496930

Зелена,20 фітнес-клуб Форевер.