Аюрведична фізіологія людини.21.01.2017р.

Аюрведична фізіологія людини

Аюрведична фізіологія людини.21.01.2017р.

Увага! Дата проведення семінару переноситься на 21 січня 2017 року.
Початок семінару об 11:00 годині. Продовжуємо цикл лекцій з ведичних знань.
Друзі, маємо безцінну можливість отримати грунтовні, істинні знання про Аюрведу – Науку Життя, з вуст визнаного гуру, науковця і педагога, творця першого в Україні підручника для ВУЗів з предмету “Ведичні знання про Здоров’я”, шановного Юрія Адамовича Степанюка – Шрі Харі Даса. Перша, ввідна лекція “Ведичні засади здорового способу життя” успішно пройшла 3 грудня. Часу, відведеного для неї забракло, виникло багато питань і пропозицій. Вирішили зустрітись знову чимшвидше. Минулого разу говорили про таке:
1. Цінність ведичних знань.
2. Основні теми науки про життя – аюрведи.
3. Три види терапії як основа здоров’я.
4. Оздоровчий вплив систем йоги.
 В суботу, 21.01.2017, розглянемо Аюрведичну фізіологію людини. Оболонкову будову втіленої істоти, взаємозв’язок і роль кожної з оболонок. Людину, як Мікрокосм і відображення Макрокосму. І багато іншого, про що не говорять нам  джерела  суто матеріалістичного світосприйняття. Ці безцінні знання стануть основою вашого нового погляду на життя, а їх застосування – фундаментом стійкого здоров’я.
“Аюрведа – це не просто медицина, а цілісна система знань, яка підтримує людину на високому духовному, моральному і фізичному рівні. Її принципи дають можливість людині власними зусиллями побороти свої недуги. Змініть себе – і Ви зміните увесь світ. Саме це дасть можливість зрозуміти цінність людського життя і усвідомити взаємозв’язок між наявністю окремих якостей у характері людини з виникненням хвороб та стражданнями.
Знання законів Всесвіту і духовної сутності людини може допомогти кожному якісно змінити своє існування. Правильний етикет і поведінка, природний спосіб життя і профілактика хвороб допоможе стати щасливим у людському суспільстві, а розвиток хороших і підкорення нижчих якостей людської природи розірве причинно-наслідкові зв’язки й призведе до встановлення гармонії з силами матеріальної природи, до гармонії у сімейному житті та до довголіття.
Аюрведична медицина передбачає цілісний (холістичний) підхід до людини. Вона розглядає хронічні недуги як системні, які виникли у результаті ураження багатьох органів.
 Аюрведа докладно описує глибинні принципи хвороб, пов’язані з думками, етикою та поведінкою.

Аюрведична медицина передбачає цілісний (холістичний) підхід до людини. Вона розглядає хронічні недуги як системні, які виникли у результаті ураження багатьох органів.

 Аюрведа докладно описує глибинні принципи хвороб, пов’язані з думками, етикою та поведінкою.
три доші

Аюрведичні канони містять основні принципи медичної науки: концепцію трьох дош (недоліків або принципів управління організмом), вчення про сім дхату (основні тканини тіла) й обмін речовин, харчування й травлення їжі, анатомію й фізіологію людини, описування хвороб і способи їх лікування, відомості про лікарські рослини, методи зберігання здоров’я й збільшення тривалості життя, способи розвитку інтелекту й рекомендації щодо покращення особистих рис характеру.

Аюрведичний лікар ставить пацієнта у активне положення. Він показує лише дорогу до зцілення й допомагає зробити перші кроки. Основний шлях повинен пройти сам пацієнт, точно дотримуючись приписів лікаря.”
(За матеріалами книг нашого лектора – Шрі Харі Даса  – Юрія Адамовича Степенюка).

терапія

Запрошуємо вас 3 грудня. о 12:00 год. до нашої Йога-студії у Львові, по вул. Зеленій,20. Тел. 096-8034770. Вартість:100 грн.

Семінар триватиме з 11:00 до 14:00 год. з перервою на чаювання.
Приєднюйтесь у Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/702664943221949/
Реєструйтесь за тел. (096)8034770 Жанна.