Суботні семінари з Йога-терапії.

Суботні семінари з Йога-терапії.

Щосуботи, о 12:00 запрошуємо на семінари з Йога-терапії і Аюрведи в клуб по вул.Зеленій,20. Вхід вільний. Тел.247-48-00.

Прогресивні медики і вчені б’ють на сполох: при зростанні рівня медичних і фармацевтичних послуг у світі значно швидше поширюються “хвороби сучасності”, які набирають хронічних, генетичних, невиліковних форм… ВООЗ (Всесвітня Організація Охорони Здоров’я) виступила з ініціативою і надала рекомендації лікарям застосовувати у свої практиці методики Аюрведи – прадавньої науки про здоров’я.

аюр-веда.семінар

Аюрведа розглядає людину, як невід’ємну частку Всесвіту, і тому усі процеси, які відбуваються у всесвіті, відзеркалюються в організмі людини. І навпаки: усе, що людина несе Всесвіту, кожен вчинок і думка, тягне за собою реакції, що позначаються на здоров’ї людини. Аюрведа ставить пацієнта в активний стан: лише фізична і ментальна задіяність пацієнта в процесі лікування гарантує успіх. Натомість останнім часом в суспільстві склалася хибна думка про прикладну аюрведу, як лише визначення типу особистості і призначення відповідної дієти.  Насправді, це лише крапля в океані аюрведичного знання. Приходьте на семінари і дізнайтеся, якими власними засобами і інструментами, необхідними для стійкого здоров’я, і доступними кожному, ви володієте.

саламба шіршасана

“В аюр-веді терміном здоров’я позначається значно більше, ніж просто відсутність хвороби. Згідно з ведичним знанням здоровою вважали лише ту людину, яка досягла самореалізації й самоусвідомлення. Це означає, що вона досягла внутрішньої гармонії. На санскриті термін «здоров’я» звучить як «свастга» («сва» перекладається як «я [сам]», «стга» означає «визначений»), тобто людина, яка ствердилася сама у собі. Аюрведа має за мету запобігти хворобам і покращити здоров’я людей, досягти рівноваги всіх енергій організму й гармонії з
навколишнім середовищем, розкрити творчий потенціал людини і зробити її життя щасливим та радісним. ” Шрі Харі (Юрій Степанюк)

саттва-їжа

Друкуємо тези з попередніх семінарів:

1)В Йозі якість крові розглядається відповідно до трьох гун матеріальної природи: саттвік (чиста) – кров здорової людини, раджас (забруднена) – група ризику, і тамас (нечиста, брудна) кров хворої людини. Саттва – гуна рівноваги, гармонії, здоров’я.Наше здоров’я напряму залежить від якості крові. Все розмаїття можливих харчових продуктів і страв в Йозі також поділено на три категорії – саттвік їжа, раджас їжа і тамас їжа. При цьому враховуються не тільки біохімічні властивості того чи іншого продукту, але і якість властивих йому ТОНКИХ СУБСТАНЦІЙ. Як досягти стійкості здоров’я фізичного і ментального?

йога-терапія.семінар

2)Нас втягнуто в коло залежності від фармацевтики, лікарів “традиційної медицини”, тисяч хімікатів, що звуться “ліками”, які не лікують, а лише знімають больові симптоми, заганяючи хворобу всередину… Невже ви не відчуваєте цього? Я не питаюся, чи ви “не бачите”, бо бачимо ту ілюзію, яку створили навколо нас: бігборди з “новітніми ліками”- панацеєю, гемороями, аналізами; тупі рекламні роліки з мезимами і іншими ай-молодцями… Я питаю, чи ви інтуітивно не відчуваєте, що щось тут не так? Нам втискають міф про те, що ми настільки недолугі і слабкі, що не в стані замислитись, яку їжу нам споживати, як правильно встановити режим і темп життя… Нам втискають небезпечну для здоров’я їжу, алкоголь, інші інтоксикації, а потім нас “лікують”, витягаючи з наших кишень усе, до останньої копійки… Давайте вирвемся з цього замкнутого кола, з цієї м’ясорубки, разом. І будем дійсно здоровими, в усіх розуміннях цього слова. Усі належні засоби має кожен з нас. Просто більшість з нас про це не здогадується, тому, що ці знання – табу для “пересічного громадянина”.

Детальніше на сторінці Фейсбук: https://www.facebook.com/gymfitnessyoga/   в розділі “Мероприятия”

Фото: Юлія Денисова