Стретчінг по вівторкам і суботам.

стретчінг

Стретчінг по вівторкам і суботам.

Друзі, раді повідомити вам, що в клубі по Зеленій,20 з 2 лютого 2019р.  додаємо суботню групу з Стретчінгу. Відтепер маємо Стретчінг по вівторкам і суботам. Неодмінно радимо усім, хто тренується інтенсивно за силовими, функціональними або кардіо-напрямками,  для приросту результату, включити ці заняття – з всебічного, професійного і глибокого розтягування тіла, до програми ваших  тренувань! Також Стретчінг підійде новачкам, цей клас підготує тіло для технічного виконання будь-яких вправ. Отже, на Стретчінгу чекаємо на вас по вівторкам о 20:00 і суботам о 12:00 годині.

стретчінг

Стретчінг не лише навчить виконувати “шпагат” і “мостик”, але і збільшить мобільність усіх суглобів вашого тіла. За йогівською термінологією –  розблокує  канали тіла, якими плине енергія.

Викладає  майстер спорту з спортивної гімнастики, сертифікований інструктор фітнес-програм з 12-річним стажем тренерської роботи –  Ольга Нагірна. Наряду з класичною “гімнастичною” розтяжкою викладач застосовує методику “Блек Ролл” – додаткове обладнання: м’ячики і роли, завдяки яким виконується самомасаж зон тіла, що найбільш піддаються м’язевим блокам,  тривалому напруженню і виникненню трігерних точок. Такі зони перед основними вправами на розтягування  піддають самомасажу для попереднього розігріву і зняття больових  блоків і перенапруження.

Стретчінг є одним із засобів Кінезіотерапії і Психосоматичної профілактики.

стретчінг

Що ви  отримаєте  завдяки заняттям:

  1. Пропрацювання всіх м’язів тіла, навіть тих, які під час звичайних занять у фітнес-залі не працюють;
  2. Усунення напруги і больових відчуттів в різних частинах тіла шляхом зняття м’язових і нервових блоків;
  3. Стимуляція серцево-судинної системи: особливо корисна в цьому сенсі активація периферичних артерій і вен, що усуває застійні явища і запобігає таким хворобам як атеросклероз, тромбоз;
  4. Омолодження тіла шляхом повернення йому природною гнучкості;
  5. Завжди пряма постава і підтягнутий, стрункий вид;
  6. Поліпшення настрою, підвищення самооцінки, відчуття комфорту і задоволення.
    Стретчингом можна займатися в будь-який час дня, а також між силовими і кардіотренуваннями. Через місяць після початку занять ви відкриєте абсолютно нові можливості свого тіла, про які раніше і не підозрювали 🙂

Детально за телефонами:  093 449 23 64; 067 149 69 30.

Без попередньої реєстрації. Просто приходьте на заняття. Знайдіть для себе час, а не виправдання!