Субота, 8.10, 12:00. Йога-семінар.

семінар

Субота, 8.10, 12:00. Йога-семінар.

Цієї суботи, 8 жовтня, в йога-студії фм “Форевер” на Зеленій,20 о 12:00-14:00, починаємо цикл семінарів на тему Йога-терапія за Ш.К.С.Шиванандою. Розглянемо ефективний і доступний метод очищення організму і зміцнення внутрішніх систем: Сахаджі Дгауті Крійя.

саламба шіршасана

Запрошуємо усіх, хто прагне оминути коло залежності від лікарів і ліків, навчитись, як природнім шляхом бути здоровим і вільним. Йога-терапія – надійна, перевірена практикою декількох тисячоліть система лікування, заснована на методах усвідомленого пробудження сил самого організму. За допомогою Йога-терапії зціляються практично будь- які функціональні розлади і більшість органічних порушень: захворювання органів дихання і кровообігу, системи травлення, крові, ендокринної системи та опорно-рухового апарату, нервово-психічні розлади, хвороби сечостатевої сфери, хронічні запальні процеси, наслідки травм, операцій, отруєнь, радіоактивного опромінення, інфекційні захворювання, порушення імунної системи, алергічні реакції, ослаблення адаптивних здібностей організму та ін.

8 кутів

Йога-терапія – це також природні, гармонійні і надійні способи реабілітації, відновлення сил і здоров’я, втрачених внаслідок перебування організму під тиском жорстких психологічних, екологічних та інших стресових ситуацій.
Медикаментозні методи і способи лікування із застосуванням зовнішнього впливу (екстрасенсорне вплив, мануальна терапія та ін.), не підкріплені зусиллями самого пацієнта, спрямованими на перемогу над причинами недуг, роблять людину рабом, тому що не зціляють його, а лише усувають деякі наслідки порушень, що вкорінені глибоко в самій особистості людини, в його свідомості. При такому лікуванні причини хвороб не викорінюються і через деякий час дають паростки тих же, а іноді і ще більш хитромудрих патологій. І знову потрібна зовнішня сила. Так страждалець потрапляє в міцну залежність від якогось зовнішнього добродійника – лікаря або цілителя.
Йога-терапія пропонує людині засоби, за допомогою яких вона може усунути не тільки симптоматичні прояви, але також особистісні та кармічні коріння хвороб – усвідомлено, творчо змінити свою особистість, задіяти резерви власного організму і його взаємодії зі світом, своїми силами, своєю волею добитися повного зцілення, не потрапляючи ні в які залежності.» Ш.К.С.Шивананда
тел. +38 (096)803-47-70 Жанна
Email: fitness_forever@ukr.net