Прес-конференція спільноти фітнес-клубів Львова “Чесна Гра”

11 червня 2020 р.
Прес-реліз
Фітнес-клуби Львова законно відновлюють роботу
Представники дев’яти фітнес-кубів Львова оголосили про законне відновлення роботи спортивних об’єктів в місті та не розуміють вибірковості місцевої влади у дозволах на роботу закладів у Львові та прагнуть на рівних працювати поряд з іншими індустріями в умовах карантину. Відповідне рішення оголосили на прес-конференції 10 червня.
Відповідне рішення про поновлення діяльності своїх закладів задекларували керівники дев’яти клубів міста: СОК «Євроспорт», фітнес центр «Спартак», фітнес клуб «Forever», СК «Прайд», СК ПраЙд Єліт, мережа фітнес клубів «Ліга», СК «Колізей», мережа фітнес клубів «Олімп», комплекс водних видів спорту та фітнес центр «Пляж», мережа спортивно оздоровчих центрів «Формула краси».
З 1 червня 2020 року набрала чинності постанова Кабміну №392, де вказано правила третього етапу послаблення карантину. На цьому етапі дозволили роботу фітнес-клубів при дотриманні рекомендацій МОЗу щодо поведінки працівників та відвідувачів цих центрів.
«Лише уряд України може встановлювати, обмежувати скасовувати карантин як певний режим. На даний час відсутнє будь-яке рішення уряду, яке б обмежувало роботу фітнес-центрів та схожих закладів, тож немає жодних обмежень у тому, щоб у Львові фітнес-центри відновили свою роботу», – повідомив адвокат Володимир Марусяк.
Так, у Львові тисячі представників фітнес-індустрії залишилися без роботи. Про це завив Президент засновник фітнес-клубів «Ліга» Святослав Шеремета.
«У більшості міст України фітнес-центри та спортивно-оздоровчі клуби працюють. Звичайно, із дотриманням нових безпекових вимог. І звертаємо увагу, що лише фітнес комплекси обладнані інвентарем пристосованим для покращення здоров’я людей будь-якого віку, фізичного стану та рівня тренованості. Зокрема, фітнес клуби є масовими, доступними і життєво необхідними для оздоровлення всіх верств населення – від пенсіонерів і дітей до професійних спортсменів, а особливо людей, які реабілітуються після травм чи захворювань», – заявив Святослав Шеремета.
Засновник мережі фітнес клубів «Олімп» у Львові Володимир Рекша вважає несправедливим рішення влади, щодо обмежень на роботу спортивних закладів та нарікає на відсутність діалогу з фітнес-спільною Львова. А також наголошує, що без тренувань потерпають професійні спортсмени та діти, які ходять на спортивні секції і не розуміє: чому ресторанам можна працювати, а фітнес-центрам ні.
«Ми можемо дотримуватися певних обмежень, збільшити вимоги, але з нами ніхто не спілкується. Коли ми ходили на мітинги і просили владу, комісію, вийти до нас – ми просили діалогу, але ніхто не вийшов до нас. Ми навіть не мали жодної інформації про рішення комісії: ні що саме вирішили, ні на підставі чого це зробили. Вони не спілкуються з нами», – нарікає Володимир Рекша.
Тим часом, співзасновник спортивно-оздоровчого клубу «Євроспорт» Микола Смірнов вважає, що відбуваються спроби виставити представників фітнес-спільноти як порушників закону.
«Але ми спортсмени саме ті люди, які знають, що таке чесні правила і сьогодні ми вимагаємо у влади вести з нами чесну гру. Якщо ж наша влада хоче позбавити нас прав, то нехай вона це зробить на законних підставах», – додає Микола Смірнов
Представники фітнес-спільноти Львова прагнуть на рівних працювати поряд з іншими індустріями в умовах карантину і не розуміють вибірковості місцевої влади у дозволах на роботу.
Відтак відновлюють законну роботу посилаючись на рішення Кабміну.