Йога для жінок

Йога для жінок

Запрошуємо на практику Йоги для жінок з Анею Храмовою. До ранкової Йоги, групи, яку Анна проводить в нашому клубі вже протягом чотирьох років, додаємо Флай Йогу! (Йогу в гамаках). Суботні практики час від часу урізноманітнюємо Тантричним танцем Каошикі і практикою Гормональної Йога терапії.

💃 До уваги чарівних жінок! Запрошуємо до групи Йогічного танцю, що відновить ваш енергетичний рівень і підтримає стійкість організму на усіх його планах.
По суботам, о 9:00, з Анею Храмовою. Долучайтеся до групи!
Каошикі – нескладний у виконанні, натомість ефективно діючий тантричний танець, що включає в себе практики, пов’язані із Здоров’ям в широкому його плані. Завдяки Каошікі досягається прогрес в фізичній, ментальній і духовній сфері.
🌺 Каошикі (Каушик) (санскр. Kaoshikii, від санскр. “Kośa” – оболонки тіла) – тантричний танець, який благотворно впливає на фізичну, психічну і духовну сферу. Танець був представлений західному світу в 1978 році Шрі Шрі Анандамурті (Прабхат Ранджан Саркар), індійскійм філософом, духовним вчителем, засновником школи «Ананда Марга». Каошікі підходить для будь-якого віку і статі, але здебільшого рекомендується для жінок, тому що надає більш сприятливий вплив на жіночий організм, що обумовлено жіночою фізіологією і психологією.
☯️ Також в суботніх практиках Анна застосовує Гормональну Йога-терапію.
Практика Гормональної Йоги,  базується на методиці  йога-терапії Шрі Свамі Шивананди, і збирає багато прихільників в усьому світі. Чому? Бо вона дає результат, який відчуваєш за умови систематичних занять вже на першому місяці. Це певна послідовність асан, порядок яких сталий, незмінний. В фазі фіксації в даних асанах виконується цикл пранаями, якій слідує крійя – ментальне спрямування потоку сконцентрованої енергії в певний орган або залозу. Принцип психо-фізичної задіяності тут працює на повну! В результаті постійної практики вирівнюється гормональний баланс організму. А ендокринна система, як відомо, є керуючою в  більшості процесів життєдіяльності.  Завдяки цій чудодійній практиці, ми здатні врівноважити функції внутрішніх систем, відновити і “реставрувати” тіло, спрямувати ментальну енергію в творче русло.

Інструктор – Анна Храмова, сертифікований викладач Базової і Гормональної Йоги.

Йога-тічер щорічного проекту “Йогатабір ПРАНА”   //yogatabir.com.ua/  ;  https://www.facebook.com/yogatabir/ .

Долучайтеся! Телефонуйте: 067 149 69 30.

Також долучайтеся до ранкової групи “Йога. Пробудження енергії.” по вівторкам і четвергам о 8:00.

І вечірні групи “Йога в Потоці”, і “Базова Йога”, які підійдуть як новачкам, так і досвідченим практикам.

Тренувальний цикл  має за мету навчити, надати уміння і закріпити навички виконання асан – від простих до складних, поступово, крок за кроком.  Доцільний як для початківців, так і для практикуючих, хто ставить за мету відкорегувати техніку і навчитися новим асанам. Ми викладаємо Йогу, як цілісну систему, єдність зміцнення і оздоровлення тіла, очищення і збалансування, цілісність фізичного і психологічного Здоров’я особистості. ” Асани добиралися століттями практики так, щоб тренувати кожен орган, м’яз, залозу… Але найвище покликання фізичних асан – тренування і очищення розуму” Б.К.С.Айєнгар.

Запис за телефоном: 067 149 69 30.

Вартість: абонементу 750-900 грн./міс.