Йога для жінок

Йога для жінок

Запрошуємо на практику Йоги для жінок з Анею Храмовою.

💃 До уваги чарівних жінок! ☯️ Запрошуємо до групи Йогічного танцю, що відновить ваш енергетичний рівень і підтримає стійкість організму на усіх його планах.
🧘‍♀️По суботам, о 9:30, з Анею Храмовою. Долучайтеся до групи!
Каошікі – нескладний у виконанні, натомість ефективно діючий тантричний танець, що включає в себе практики, пов’язані із Здоров’ям в широкому його плані. Завдяки Каошікі досягається прогрес в фізичній, ментальній і духовній сфері.
🌺🙏Каошікі (Каушик) (санскр. Kaoshikii, від санскр. “Kośa” – оболонки тіла) – тантричний танець, який благотворно впливає на фізичну, психічну і духовну сферу. Танець був представлений західному світу в 1978 році Шрі Шрі Анандамурті (Прабхат Ранджан Саркар), індійскійм філософом, духовним вчителем, засновником школи «Ананда Марга». Каошікі підходить для будь-якого віку і статі, але здебільшого рекомендується для жінок, тому що надає більш сприятливий вплив на жіночий організм, що обумовлено жіночою фізіологією і психологією.
Також по середам о 9:00 поновлюємо групу Гормональної Йоги.
Практика Гормональної Йоги, з якої проводимо персональні заняття, базується на методиці  йога-терапії Шрі Свамі Шивананди, і збирає багато прихільників в усьому світі. Чому? Бо вона дає результат, який відчуваєш за умови систематичних занять вже на першому місяці. Це певна послідовність асан, порядок яких сталий, незмінний. В фазі фіксації в даних асанах виконується цикл пранаями, якій слідує крійя – ментальне спрямування потоку сконцентрованої енергії в певний орган або залозу. Принцип психо-фізичної задіяності тут працює на повну! В результаті постійної практики вирівнюється гормональний баланс організму. А ендокринна система, як відомо, є керуючою в  більшості процесів життєдіяльності.  Завдяки цій чудодійній практиці, ми здатні врівноважити функції внутрішніх систем, відновити і “реставрувати” тіло, спрямувати ментальну енергію в творче русло.

Інструктор – Анна Храмова, сертифікований викладач Базової і Гормональної Йоги. Йога-тічер щорічного проекту “Йогатабір ПРАНА”   //yogatabir.com.ua/  ;  https://www.facebook.com/yogatabir/ .

 

Долучайтеся! Телефонуйте: 067 149 69 30.

 

Також продовжуємо набір в ранкову групу “Йога.Пробудження енергії.” по вівторкам і четвергам о 10:00. І групу “Йога в Потоці”, яка підійде як новачкам, так і досвідченим практикам.

Тренувальний цикл  має за мету навчити, надати уміння і закріпити навички виконання асан – від простих до складних, поступово, крок за кроком.  Доцільний як для початківців, так і для практикуючих, хто ставить за мету відкорегувати техніку і навчитися новим асанам. Ми викладаємо Йогу, як цілісну систему, єдність зміцнення і оздоровлення тіла, очищення і збалансування, цілісність фізичного і психологічного Здоров’я особистості. ” Асани добиралися століттями практики так, щоб тренувати кожен орган, м’яз, залозу… Але найвище покликання фізичних асан – тренування і очищення розуму” Б.К.С.Айєнгар.

Запис за телефоном: 093-4492364.

 

 

Вартість: абонементу 600-800 грн./міс.