Фітнес-активності у Coworking Platforma, Львів.

фітнес-сет

Фітнес-активності у Coworking Platforma, Львів.

📣 Друзі, маємо чудову новину!

Команда клубу по Зеленый,20,  від 7 жовтня 2019р.  розпочинає тренування для клієнтів коворкінгу Coworking Platforma (локація Futura HUB ) – нового, сучасного простору для креативної молоді, який нещодавно відкрито у Львові!

Тижневий цикл наших спільних тренувань  складатиметься  із  занять з Йоги,  Функціонального тренінгу , Стретчингу  і   Пілатес.

йога-студія Зелена,20, Львів

Йога.Пранаяма.

Безперервний потік інформації, подій, ситуацій, яким сповнене сучасне життя, виснажує нашу Природу і розбалансовує розум. Стан емоційного вигоряння,  який перманентно виникає, призводить до втрати мотивації і життєвої сили взагалом. Тому й не дивно, що з кожним роком людство не стає більш здоровим, а навпаки, частіше і серьйозніше хворіє.

У стрімкому потоці повсякденних турбот ми втрачаємо свій зв’язок з власною Природою. І через це краплина -по-краплині  згасає наша життєва енергія, а разом з нею – стійкість організму, те, що зветься Здоров’ям.

Йога, як прагматична наука і систематична практика, повертає нам контроль над тілом і розумом, збалансовує і відновлює життєдайні  енергії. Ми практикуємо  Хатха Йогу (силову  «тілесну» гімнастику – асани) і Пранаяму (контроль дихання, накопичення життєвої сили, контроль  розуму).

Проводить Жанна Потапова https://fitness.lviv.ua/treners/zhanna-potapova

Функціональний тренінг 

тренажерний зал фореверклуб

Відновленню і зростанню  рівня  фізичних якостей, а саме:  загальної  витривалості , сили, координації,  швидкості,  присвячені  тренування з Функціонального тренінгу.  Це – інтенсивне,  динамічне силове тренування  з  вагою власного тіла,  спрямоване на  «прокачку»  усіх  м’язових груп,  мобільності  тіла, тренування  кардіо-системи.  Функціональними  звуться вправи, що наближені до рухової  активності в повсякденному  житті.  Серед  них і класичні «універсальні»  вправи і їх новітні модифікації.

Це тренування  тотально  відкорегує    ваші «проблемні зони»,  надасть впевненості  і  сили. Відкриє  нові можливості  вашого тіла і загартує дух!

Проводить Володимир Коваль https://fitness.lviv.ua/volodymyr-koval.html

йогастудіо Форевер

 

Пілатес і Стретчинг

Здорова постава – це основа не лише гарного тіла, грації рухів,  але й емоційного стану, і здоров’я внутрішніх систем. Опорою нашого фізичного тіла є стовбур хребта, від його тонусу і пружності залежить злагоджена робота внутрішніх систем організму .

Тривале перебування у положенні сидячи, до якого нас спонукає повсякденна робота, призводить до  послаблення сили і пружності м’язів тіла, і зокрема, м’язів стовбуру хребта.

Здебільшого  проблеми постави,  викривлення хребта,  вкорінюються з раннього дитинства,  посилюються у підлітковому періоді,  і  з часом лише поглиблюються  через відсутність  систематичних правильних  тренувань.

Пілатес – це силова гімнастика, спрямована на всебічний розвиток пружності  і підсилення м’язового корсету,  і тонусу стовбуру хребта, зокрема.  При систематичних тренуваннях усе тіло зазнає «скульптурування»,  набуває стрункості  і пропорційності форм.

Стретчинг – тренування, спрямоване на всебічне розтягування усіх м’язових груп, набуття гнучкості і мобільності.  Результат  тренувань – це не лише «шпагат» і «мостик», які є метою багатьох відвідувачів Стретчингу.

Гнучкість – це взагалом  наша  властивість  рухатися  з повною амплітудою.  Вправи Стретчингу  прискорюють  відновлювані процеси,  позбавляють  м’язового дизбалансу, оптимізують стан нервово-м’язових зв’язків. Стретчинг  позитивно впливає на психо-емоційний стан, корегує поставу, підвищує ефективність діяльності  кардіо-системи,  надає  легкості   і  рухливості,  енергія в тілі  тече без перешкод! Проводить Жанна Потапова  https://fitness.lviv.ua/treners/zhanna-potapova

Ми завжди раді допомогти своїми знаннями і навичками усім, хто усвідомлює важливість рухової активності для здорового, якісного життя 🙂