Флай Йога

Друзі, раді повідомити вам про НОВИНКУ в нашому фітнес-йога-розкладі! Флай Йога (Йога в гамаках) – відтепер у нас! Оголошуємо набір у групу, кількість місць обмежено: 9 гамаків.
Тренування Флай Йога має надзвичайний вплив на організм в цілому. Зміцнює тіло, надає йому гнучкості і легкості, сприяє покращенню загального кровообігу крові і лімфи. Завдяки  “перевернутим” вправам (Асанам), які є невід’ємною складовою тренування, тіло зазнає “реставрації” – омолоджуючого ефекту, як це відбувається, наприклад, при практиці йогічних Асан: стійки на голові, позі скорпіона, стійки на руках. Деякі асани, які вам складно виконати на твердій поверхні, дуже вдало виконуються в гамаку. Флай Йога включає приємні для тіла вправи на розтягування усіх м’язових груп – аеростретчинг. І ще: завдяки Флай Йозі ви отримаєте емоції невагомості, які є атрибутом лише цього тренування.
Також Флай Йога є ефективною практикою психологічного розвантаження. Складовою тренування є Асани, в яких гамак комфортно огортає ваше тіло, подібно кокону, ви почуваєтесь розслабленими і легкими, це відчуття супроводжується повільною Пранаямою – йогічною технікою дихання, що заспокоює, звільняє розум від неперетравлених станів і емоцій. Викладає Йога тічер із багаторічним досвідом https://fitness.lviv.ua/treners/zhanna-potapova  Жанна Потапова. Тренування в групі – лише за попереднім записом, поспішайте зареєструватись, кількість місць – 9. Запис за телефоном: 067 149 69 30.  Також пишіть в директ у наших соцмережах: https://www.facebook.com/gymfitnessyoga/https://www.instagram.com/fitnesslvivforever/
Або звертайтесь безпосередньо до адміна, якщо ви – клієнт нашого клубу.
Вартість:  разове 250 грн., абонементи: на 8 тренувань в місяць: 1230 грн; 12 тренувань в місяць 1590 грн. За наявності абонементу – за вами бронюється гамак. Разове – при попередньому записі і передплаті на карту.
Постійним клієнтам нашого фітнес-клубу (абонемент “Загальний”-  доплата 50 грн. за заняття,  за попереднім записом на кожне заняття).

Розклад тренувань