Тренажерний зал Зелена,20

Тренажерний зал на Зеленій,20 складається з трьох зон:

1) Зал в стилі “фабричний лофт”, площею 80 м.кв., обладнаний сучасною новою серією силових тренажерів: блочних та на вільних вагах INTERATLETIKA PROFESSIONAL GYM. Повний набір грифів, дисків, великий гантельний ряд, від 1 до до 40 кг, кросовер, батерфляй, зворотній жим, машина Сміта, інше.

2) Зал Cross Fire, 70 м.кв., обладнаний для функціонального тренінгу, Стріт-воркаут і Крос фіт. TRX, канати, кільця, покришка з кувалдою, рукоход 5м довжини, паралельні бруси,шведські стінки, тощо. На базі цих залів, крім класичних силових тренувань, відбуваються персональні тренування авторських методик наших інструкторів: CROSS FIRE, “Вау Ефект”, а також Табата, крос-фіт.

3) Кардіо-зона і зона функціонального тренінгу, 100 м.кв.: професійні тренажери – бігова доріжка MATRIX t7XE і орбітрек LIFE FITNESS 95 Xi, американського виробництва; силова рама, вільні ваги, боксерський мішок. В якості кардіо-тренажерів використовуються  також спінбайки (клубні велотренажери), батути, степи, скакалки.

Крім цього, фітнес-зал площею 90 м.кв. використовується виключно для групових фітнес-програм.

Персональні тренування з інструкторами тренажерного і крос-фіт залів тут: https://fitness.lviv.ua/class/personalnij-trening .

До уваги фрі-ланс-тренерів! Також пропонуємо малий зал для проведення  індивідуальних тренувань і міні-груп, до 5-ти осіб.

Тренування відбуваються в форматі персональних, індивідуальних. самостійних занять. Вартість дивіться в рубриці “Абонементи. Зелена,20” https://fitness.lviv.ua/abonementu/zelena-20

Телефонуйте: 067 149 69 30; 032 247 48 00.

Бонус до абонементів